22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Taśmy ogrodzeniowe i oznaczeniowe biało-czerwone

Taśmy ogrodzeniowe i oznaczeniowe


Organizacja bezpiecznej przestrzeni w miejscach remontu, pracy na magazynie, a także wokół maszyn przemysłowych to podstawa. Taśmy ogrodzeniowe i oznaczeniowe pomogą Ci zaplanować rozkład pomieszczeń w miejscu pracy tak, aby zachować maksimum bezpieczeństwa i dostosować firmę do wymogów BHP.

Taśma oznaczeniowa okazuje się niezbędna w sytuacjach, gdzie w konkretnym miejscu jest realizowany remont, a teren wokół wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Chcesz zamówić takie materiały operacyjne do swojej firmy? Sprawdź ofertę RAJA i wybierz taśmy ogrodzeniowe dopasowane do swoich potrzeb.

Taśma ogrodzeniowa – czy warto ją kupić?


Taśmy ogrodzeniowe dostępne w ofercie RAJA występują w wersji czerwono-białej. Wyróżniają się wysokim poziomem odporności na rozciąganie, rozerwania oraz przebarwienia. Materiał wykonania to folia polietylenowa o grubości 50 mikronów. To produkt wysoce widoczny, dwukolorowy i łatwy do aplikacji niezależnie od wybranego miejsca.

Pewną alternatywą, która jest równie warta uwagi to taśmy do oznaczeń wykonane z folii PCV. Taśma jest podklejona klejem kauczukowym, który perfekcyjnie dopasowuje się nawet do nierównej powierzchni. Decydując się na taśmy oznaczeniowe z naszej oferty, możesz w prosty sposób zidentyfikować przedmioty i miejsca, szczególnie za sprawą zastosowania wielu kolorów. W RAJA możesz kupić taśmy ogrodzeniowe i oznaczeniowe wysokie jakości, które są w stanie wytrzymać nawet niekorzystne warunki zewnętrzne.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa