22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Plomby zabezpieczające

Plomby zabezpieczające


Torby, pojemniki, kontenery czy inne otwierane ładunki muszą być odpowiednio zabezpieczone przed transportem. Do ich zamykania i ochrony można wykorzystać specjalne plomby zabezpieczające. To niezbędniki w sytuacji, gdy chcemy mieć pewność, że dany towar zostanie otwarty dopiero w miejscu docelowym, u adresata.

Czym charakteryzują się plomby zabezpieczające?


Najczęściej wykorzystywanymi typami są plomby plastikowe (zaciskowe), które znajdują się również w ofercie RAJA. Stanowią one ekologiczny zamiennik plomby ołowianej. W skład pojedynczego zestawu wchodzą: plomba szybko-zaciskowa z ząbkowaną przewleczką, plomba szybko-zaciskowa z gładką powierzchnią, okrągła plomba zaciskowa, drut ząbkowany galwanizowany, plombownica. Plomby zabezpieczające plastikowe to gwarancja mocnego zamknięcia danej przesyłki, torby. Wszystkie są proste w użyciu oraz skonstruowane w taki sposób, że nie mogą być uszkodzone przypadkowo. To dobra inwestycja.

Dlaczego plomby zabezpieczające nie mogą zostać zerwane?


Złamanie lub zerwanie plomby zabezpieczającej wiąże się z poważnymi konsekwencjami, jakie można wyciągnąć wobec przewoźnika. Dlatego warto wybierać tylko takie plomby plastikowe, które nie ulegną zniszczeniu podczas przewozu. Plomby zabezpieczające plastikowe w RAJA wyróżniają się wytrzymałością. Jeśli zależy nam szczególnie na tym, by przesyłka została szczelnie i trwale zamknięta, warto wykorzystać plomby plastikowe wysokiego bezpieczeństwa, które pełnią dodatkową funkcję ochronną (można je usunąć jedynie za pomocą odpowiednich nożyc).

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa