22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Urządzenia i maszynki ręczne do taśmy klejącej pakowej

Maszynki do taśmy klejącej


Zakup odpowiedniego sprzętu do magazynu to podstawa, jeśli chcesz ułatwić działania pracowników odpowiedzialnych za pakowanie paczek. Wytrzymałe, praktyczne i wygodne w użytkowaniu maszynki do taśmy klejącej znacznie ułatwiają działania. W naszej ofercie znajdziesz modele: ekonomiczne, przemysłowe, do taśm PP, bezpieczne oraz do taśmy zbrojonej i tkanej.

Maszynki do taśmy klejącej mogą też występować w wersji do postawienia na stole. W tym przypadku nadają się do użycia taśmy podgumowanej standardowej oraz wzmocnionej. Gwarantujemy najwyższą jakość dyspenserów, funkcjonalność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Maszynki do taśmy klejącej to idealny wybór dla firm produkcyjnych, branży e-commerce oraz zakładów przemysłowych, gdzie na co dzień konieczne jest pakowanie i zabezpieczanie towaru w kartonach.

Jak zbudowane są maszynki do taśmy klejącej?


Budowa maszynki do taśmy klejącej jest dość prosta. Modele ręczne są wykonane z obudowy metalowej wraz z uchwytem z tworzywa sztucznego. Rączka często jest pokryta dodatkową warstwą gumy, co przekłada się na komfort pracy i stabilność chwytu podczas użytkowania. Wszystkie maszynki do taśmy klejącej są wyposażone w specjalny hamulec, który umożliwia płynną regulację naprężenia taśmy podczas rozwijania.

W ofercie RAJA znajdziesz maszynki do taśmy przeznaczone do rolek o średnicy 76 i 120 mm. Wystarczy, że zainwestujesz w profesjonalne dyspensery do taśm pakowych, a praca na magazynie będzie o wiele przyjemniejsza i efektywniejsza.

9 prod.
Sortuj: Trafność: największa