22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Spinki i spinacze i zapinki do taśm transportowych i bandowania

Spinki do taśm transportowych


Zabezpieczanie ładunków podczas składowania i transportu to niezwykle ważne zadanie. W systemach hurtowego pakowania wykorzystuje się mocne i wytrzymałe taśmy transportowe, łączone ze sobą za pośrednictwem spinek do bandownicy. Czym charakteryzują się spinki do taśm transportowych?

Najlepsze zapinki i spinki do bandownicy


Niezawodne zapinki zaciskowe z ocynkowanego metalu sprawdzą się idealnie w połączeniu z - silnie naprężoną - taśmą poliestrową, polipropylenową lub PET, zabezpieczającą drewniane palety, kontener czy karton. Podobną funkcję spełniają spinki do taśm transportowych z galwanizowanej stali (tzw. zapinki druciane).

Metalowe spinki do bandownicy wyróżniają się skutecznością i niezawodnością. Są odporne na ciężkie ładunki, dlatego świetnie sprawdzą się przy opasywaniu kartonów, kontenerów. Nie deformują się podczas transportu, składowania, przenoszenia ładunku z miejsca na miejsce. Jak wygląda ich działanie? Metalowe spinki do taśm transportowych mają charakterystyczną ząbkowaną stronę wewnętrzną, która skutecznie zapobiega poluzowaniu taśmy. Owa część gwarantuje także to, że elastyczna listwa będzie miała jednakowe naprężenie na całym ładunku.

Nie tylko metalowe spinki do bandownicy – czyli jakie?


Firma RAJA ma w swojej ofercie także zapinki polipropylenowe. Spinki do bandownicy z polipropylenu są dostosowane do analogicznej taśmy (polipropylenowej) o szerokości 12 lub 16 mm. Wyróżniają się one zaskakująco dużą wytrzymałością (nawet do 80 kg). Wszystkie spinki do taśm transportowych w RAJA są sprzedawane w paczkach po kilkaset, a nawet kilka tysięcy sztuk.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa