(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
Do -40%
Cena specjalna
Niedostępny

Koperty bąbelkowe ochronne RAJA brązowe lub białe

(w 27 wariantach)

Od
0,32 zł  z VAT

za szt.

zobacz wszystkie ceny

Cechy kopert ochronnych:

  • Odporne na rozdarcia, wytrzymałe, w kolorze brązowym lub białym.
  • Mocno zgrzane na bokach, z samoklejącym zamknięciem.
  • Koperty bąbelkowe są wykonane z białego lub brązowego papieru pakowego.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Ochronna i lekka koperta bąbelkowa, do wysyłki delikatnych produktów!


Koperty z folią bąbelkową są powszechnie stosowane w większości sklepów internetowych. Można w nie pakować większość produktów o niewielkich gabarytach, np. ubrania, akcesoria, galanterię, biżuterię, książki itp. Mają właściwości ochronne, więc przesyłka jest bezpieczna, a do tego są lekkie, więc koszt wysyłki jest niewielki.

Koperty bąbelkowe

Koperty z folią bąbelkową są wykonane z białego lub brązowego papieru pakowego. Składają się z dwóch warstw – zewnętrznej foliowej lub papierowej oraz wewnętrznej (kieszeni z folii bąbelkowej). Folia bąbelkowa składa się z licznych komór wypełnionych powietrzem, dzięki czemu ma świetne właściwości amortyzujące. Koperty bąbelkowe są mocno zgrzane po bokach i mają samoklejące zamknięcie.

Koperty ochronne

Koperty bąbelkowe mają świetne właściwości ochronne. Są odporne na wstrząsy, przebicia, uderzenia i wszelkie ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogą mieć miejsce podczas transportu. Chronią także zawartość przesyłki przed wilgocią.

Koperty z folią bąbelkową – zastosowanie

W kopertach bąbelkowych wysyła się przedmioty, które mogłyby ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu w transporcie podczas wysyłki w tradycyjnych opakowaniu. Zatem przede wszystkim stosuje się do delikatnych przedmiotów narażonych na potłuczenie lub połamanie czy zarysowanie. Ale coraz częściej wysyła się w nich także produkty, które trudno uszkodzić w transporcie – np. ubrania i akcesoria. Z uwagi na niską cenę, dużą dostępność i niską wagę są stosowane coraz częściej w sprzedaży wysyłkowej.

PL-raja-quality

PL-environnement

Opinie klientów