(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony na ubrania

Kartony do ubrań


Przeprowadzka wiąże się z odpowiednimi przygotowaniami. Wiele osób, z szybkości, pakuje swoje ubrania do plastikowych toreb. Takie rozwiązanie ma wiele wad. Zaleca się, by ubrania transportować – ładnie złożone i posegregowane – w tekturowych pudełkach. Pomogą w tym kartony do ubrań, prosto od firmy RAJA. W naszej ofercie można znaleźć:
  • kartony do ubrań z silnej tektury 5-warstwowej,
  • lżejsze kartony do ubrań z tektury 3-warstwowej,
  • kartony na garderobę.

Wysoką jakość wszystkich kartonów do ubrań od firmy RAJA gwarantują certyfikaty.

Czym cechują się dobre kartony do ubrań?


Większość osób, ze względów oszczędnościowych, decyduje się na pakowanie ubrań w zużyte pudełka tekturowe, prosto z supermarketów. Istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że zniszczą się one podczas przeprowadzki. Specjalistyczne kartony do ubrań są wytrzymałe i wykonane z najlepszej jakości tektury (najczęściej 3-warstwowej lub 5-warstwowej). Nasze pudełka skutecznie zabezpieczają przechowywane produkty przed wilgocią i kurzem. Są przeznaczone do recyklingu – to wielka zaleta! Wiele firm wysyłkowych wykorzystuje nasze kartony do ubrań.

Kartony na garderobę – specjalny typ kartonów do ubrań


Kartony na garderobę mają inny wygląd i układ niż tradycyjne tekturowe kartony do ubrań. Wyróżniają się szerokim otwarciem, przez które sprawnie można wkładać i wyjmować odzież. Niczym szafa wyposażone są w ząbkowany drążek, na który można umieścić wiele wieszaków. Trwałość i wytrzymałość takich kartonów do ubrań gwarantuje sztywna tektura 5-warstwowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

5 art.
Sortuj: Trafność: największa