22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Piankowe wypełniacze do paczek

Piankowe wypełniacze do paczek


Wolna przestrzeń wewnątrz opakowania może sprawić, że znajdujące się w nim artykuły nie będą odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami na czas transportu. Żeby tego uniknąć, warto sięgnąć po dostępne w przygotowanej przez nas ofercie piankowe wypełniacze do paczek. To bardzo łatwe w użyciu produkty, idealnie spełniające się jako forma ochrony dla różnego rodzaju towarów. W dodatku kosztują niewiele i można nabyć je w dużej ilości.

Które towary warto zabezpieczyć za pomocą wypełniacza piankowego?


Piankowe wypełniacze do paczek bardzo dobrze sprawdzają się w zabezpieczaniu towarów głównie z kruchych materiałów, np. szkła. Sięgają po nie dystrybutorzy szklanek, butelek i innych naczyń, by zyskać pewność, że dotrą do odbiorcy przesyłki w nienaruszonym stanie. By do tego doszło, nie potrzeba wiele wysiłku. Wystarczy jedynie na spodzie opakowania umieścić jeden piankowy wypełniacz do paczek, a na wierzchu drugi. W ten sposób znajdujący się pomiędzy nimi produkt zyska wyjątkowo efektywną ochronę niezależnie od swojego kształtu.

Jak przygotować piankowy wypełniacz do paczki do użycia?


Ważną zaletą piankowych wypełniaczy do paczek jest możliwość szybkiego przygotowania ich do użycia. W tym celu należy uciskać je naprzemiennie w zaznaczonych miejscach ok. 20 razy w celu odblokowania znajdujących się we wnętrzu składników. Gdy do tego dojdzie, piankowe wypełniacze zwiększą swoją objętość, nadając się do ich użycia podczas przygotowywania przesyłki. Piankowe wypełniacze do paczek można nabyć w różnych rozmiarach i opakowaniach z 24, 30 lub 36 sztukami w środku.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa