22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
cat

8 naszych zobowiązań

« Przestrzeganie naszych zobowiązań i wartości przyczyniło się do budowy dobrego wizerunku firmy i pozwoliło nam zyskać i zachować Twoje zaufanie. »

Największy wybór i dostępność produktów

RAJA dokłada wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe, oferując najszerszą gamę produktów na rynku. Oferujemy rozwiązania w obszarze pakowania, środki higieny i bezpieczeństwa, artykuły biurowe oraz wyposażenie magazynu lub firmy.

Dzięki naszym 3 000 produktom dostępnym od ręki i dostawie w 24h, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Gwarancja jakości produktu

Jakość naszych produktów jest pierwszym z naszych zobowiązań. Wybieramy produkty najwyższej jakości i zwracamy szczególną uwagę na ich pochodzenie i produkcję: 86% naszych produktów jest wytwarzanych w Europie.

Obecnie wiele produktów jest oznaczonych marką RAJA, prawdziwym znakiem jakości i innowacyjności. Z RAJA możesz być pewien niezawodności i jakości produktów.

Szybka dostawa

RAJA zobowiązuje się dostarczyć zamówienie szybko i skutecznie! Dzięki produktom dostępnym na magazynie, gwarantujemy dostawę w 24h na terenie całej Polski!*

Profesjonalne doradztwo

Jakość naszych usług odzwierciedla również profesjonalizm, fachowość i dyspozycyjność naszych doradców. Informacje i porady, zamówienia i dostawy: robią wszystko, co możliwe, aby spełnić Twoje potrzeby!

Coraz więcej innowacji

Niezależnie od wielkości firmy, mała, średnia czy międzynarodowa, a także od sektora działalności, nasze bliskie relacje z Tobą i umiejętność słuchania pozwalają nam nie tylko spełniać Twoje oczekiwania, ale również je wyprzedzać.

RAJA wraz ze swoimi dostawcami stale opracowuje nowe produkty zoptymalizowane pod względem potrzeb klientów.

Więcej eko-odpowiedzialności

RAJA już od kilku lat jest zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska i chce odgrywać wiodącą rolę w transformacji ekologicznej. Podejmujemy konkretne działania: w fazie początkowej z naszymi dostawcami, a w fazie końcowej z naszymi klientami, informując i doradzając przy wyborze produktów.

Oferujemy również kompletny wybór rozwiązań ekologicznych i stale go poszerzamy, aby zaoferować Ci więcej alternatywnych rozwiązań.

Więcej solidarności

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, przedsiębiorstwo pełni rolę społeczną , co przyczynia się do wzbogacenia naszych relacji z Tobą. Nasze kluczowe inicjatywy, takie jak "Kobiety i Środowisko", prowadzone przez Fundację RAJA - Danièle Marcovici, czy wsparcie udzielane artystom przez Collection RAJA Art utrzymują nas w łączności z naszą społecznością i naszą misją wprowadzania pozytywnych zmian.

Konkurencyjne ceny

Aby kupić niezbędne produkty w konkurencyjnych cenach, skorzystaj z naszych promocji i ofert specjalnych.

Ponadto, dzięki koszyściom przysługującym naszym Kluczowym Klientom, indywidualnie dostosujemy ofertę cenową w oparciu o wolumen Twojego zamówienia.

* Dostawy są realizowane w każdy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku. Czas dostawy jest gwarantowany po otrzymaniu zamówienia przed godziną 15:00 i jest wyrażony w dniach roboczych, z wyjątkiem sytuacji awaryjnych związanych z transportem.