• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,9/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Warunki sprzedazy

DOSTAWA

1. Na terenie Polski towary dostarczane są bezpłatnie przy zamówieniach o wartości powyżej 700 zł netto (861 zł brutto), a dla nowych Klientów przy pierwszym zamówieniu o wartości powyżej 400 zł netto (492 zł brutto). Przy zamówieniach o niższej wartości, zryczałtowana opłata za transport wynosi 29 zł netto (35,67 zł brutto).

2. Zamówienia na produkty standardowe znajdujące się w katalogu lub na stronie internetowej www.rajapack.pl, przyjęte w dni robocze do godz. 15.00 są realizowane do końca następnego dnia roboczego. Dla przesyłek paletowych termin realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2 dni roboczych. Termin realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu również z uwagi na niedostępność towaru w magazynie. O opóźnieniu w terminie realizacji zamówienia bądź o niemożności jego realizacji Klient zostanie poinformowany niezwłocznie.
Klient ma możliwość dokonania zamówienia z dostawą następnego dnia roboczego do godziny 12.00 albo z dostawą w sobotę, jeśli uiści dodatkową opłatę w wysokości 20 zł netto (24,6 zł brutto) za każdą paczkę oraz złoży zamówienie do godziny 15.00 poprzedniego dnia roboczego. Usługa ta dotyczy wyłącznie przesyłek paczkowych, z wyłączeniem przesyłek paletowych oraz jest dostępna tylko dla określonego obszaru dostawy przesyłek. W celu sprawdzenia dostępności wskazanej usługi Klient powinien się skontaktować z Rajapack sp. z o.o.

3. Zamówienia dotyczące produktów niestandardowych wymagają uzgodnienia warunków sprzedaży indywidualnie z Klientem, przez co termin realizacji zamówienia jest ustalany w każdym wypadku indywidualnie z Klientem.

4. Rajapack Sp. z o.o. nie odpowiada za żadne straty, szkody lub koszty (pośrednie lub bezpośrednie) wynikające z roszczeń Klienta z tytułu błędów w dostawie.