(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

DOSTAWA

1. Na terenie Polski towary dostarczane są bezpłatnie przy zamówieniach o wartości powyżej 450 zł netto (1046 zł brutto), a dla nowych Klientów przy pierwszym zamówieniu o wartości powyżej 450 zł netto (554 zl brutto). Przy zamówieniach o niższej wartości, zryczałtowana opłata za transport wynosi 35 zł netto (43,05 zł brutto). Jest to stała kwota, do której nie doliczymy żadnych dodatkowych opłat np. związanych z przesyłką gabarytową, paletową itp.

2. Zamówienia na produkty standardowe znajdujące się w katalogu lub na stronie internetowej www.rajapack.pl, przyjęte w dni robocze do godz. 15.00 są realizowane do końca następnego dnia roboczego. Dla przesyłek paletowych termin realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2 dni roboczych. Termin realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu również z uwagi na niedostępność towaru w magazynie. O opóźnieniu w terminie realizacji zamówienia bądź o niemożności jego realizacji Klient zostanie poinformowany niezwłocznie.
Klient ma możliwość dokonania zamówienia z dostawą następnego dnia roboczego do godziny 12.00 albo z dostawą w sobotę, jeśli uiści dodatkową opłatę w wysokości 20 zł netto (24,6 zł brutto) za każdą paczkę oraz złoży zamówienie do godziny 15.00 poprzedniego dnia roboczego. Usługa ta dotyczy wyłącznie przesyłek paczkowych, z wyłączeniem przesyłek paletowych oraz jest dostępna tylko dla określonego obszaru dostawy przesyłek. W celu sprawdzenia dostępności wskazanej usługi Klient powinien się skontaktować z Rajapack sp. z o.o.

3. Zamówienia dotyczące produktów niestandardowych wymagają uzgodnienia warunków sprzedaży indywidualnie z Klientem, przez co termin realizacji zamówienia jest ustalany w każdym wypadku indywidualnie z Klientem.

4. Rajapack Sp. z o.o. nie odpowiada za żadne straty, szkody lub koszty (pośrednie lub bezpośrednie) wynikające z roszczeń Klienta z tytułu błędów w dostawie.