• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,8/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Warunki sprzedazy

DOSTAWA

1. Na terenie Polski towary dostarczane są bezpłatnie przy zamówieniach o wartości powyżej 700 zł netto (861 zł brutto), a dla nowych Klientów przy pierwszym zamówieniu o wartości powyżej 400 zł netto (492 zł brutto). Przy zamówieniach o niższej wartości, zryczałtowana opłata za transport wynosi 29 zł netto (35,67 zł brutto).

2. Zamówienia na produkty standardowe znajdujące się w katalogu lub na stronie internetowej www.rajapack.pl, przyjęte w dni robocze do godz. 15.00 są realizowane do końca następnego dnia roboczego. Dla przesyłek paletowych termin realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2 dni roboczych. Termin realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu również z uwagi na niedostępność towaru w magazynie. O opóźnieniu w terminie realizacji zamówienia bądź o niemożności jego realizacji Klient zostanie poinformowany niezwłocznie.
Klient ma możliwość dokonania zamówienia z dostawą następnego dnia roboczego do godziny 12.00 albo z dostawą w sobotę, jeśli uiści dodatkową opłatę w wysokości 20 zł netto (24,6 zł brutto) za każdą paczkę oraz złoży zamówienie do godziny 15.00 poprzedniego dnia roboczego. Usługa ta dotyczy wyłącznie przesyłek paczkowych, z wyłączeniem przesyłek paletowych oraz jest dostępna tylko dla określonego obszaru dostawy przesyłek. W celu sprawdzenia dostępności wskazanej usługi Klient powinien się skontaktować z Rajapack sp. z o.o.

3. Zamówienia dotyczące produktów niestandardowych wymagają uzgodnienia warunków sprzedaży indywidualnie z Klientem, przez co termin realizacji zamówienia jest ustalany w każdym wypadku indywidualnie z Klientem.

4. Rajapack Sp. z o.o. nie odpowiada za żadne straty, szkody lub koszty (pośrednie lub bezpośrednie) wynikające z roszczeń Klienta z tytułu błędów w dostawie.