22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Une qualité de service garantie

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji w każdej chwili, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące zamówienia i jego realizacji. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc.

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie 22 112 11 00 (koszt wg. taryfy operatora) lub mailowo poczta@rajapack.pl.

30 dni na zmianę zdania

W RAJA dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie opakowanie dla każdego produktu i przeznaczenia. Jeśli więc po otrzymaniu zamówienia okaże się, że nie jest ono właściwe, możesz zwrócić produkty w idealnym stanie i w opakowaniu producenta w ciągu 30 dni od chwili otrzymania zamowienia, a my zwrócimy Ci pieniądze lub zaproponujemy nowe rozwiązanie opakowaniowe.

Z RAJA możesz być pewien niezawodności i jakości naszych produktów i usług

Ekomi

Ekomi

Stan na 03.12.2021

99% de nos clients déclarent être satisfaits de nos produits et de nos services

ISO 9001:2015

Wszystkie nasze procesy są certyfikowane, co gwarantuje, że robimy wszystko, aby zapewnić Ci najwyższy poziom usług.


ISO 14001:2015

Certyfikat ten dowodzi, że RAJA prowadzi politykę środowiskową w stosunku do wszystkich obszarów swojej działalności i zarządzania.

ISO 9001

Grupa RAJA jest członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, co podkreśla naszą wiarygodność jako podmiot funkcjonujący w sektorze internetowym.

ISO 14001

Jako uczestnik Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB reprezentujemy najwyższe standardy marketingu bezpośredniego i interaktywnego w celu budowy trwalej relacji z klientem.

Charte FEVAD

EcoVadis jest wiodącą na świecie organizacją zajmującą się oceną CSR. Oceniono ponad 75 000 firm w 160 krajach. Dzięki ocenie EcoVadis można określić poziom integracji CSR w naszym systemie zarządzania poprzez podejmowane przez nas działania i osiągane wyniki.