(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
55
Kontynuuj zakupy

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Une qualité de service garantie

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji w każdej chwili, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące zamówienia i jego realizacji. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc.

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie 22 112 11 00 (koszt wg. taryfy operatora) lub mailowo poczta@rajapack.pl.

30 dni na zmianę zdania

W RAJA dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie opakowanie dla każdego produktu i przeznaczenia. Jeśli więc po otrzymaniu zamówienia okaże się, że nie jest ono właściwe, możesz zwrócić produkty w idealnym stanie i w opakowaniu producenta w ciągu 30 dni od chwili otrzymania zamowienia, a my zwrócimy Ci pieniądze lub zaproponujemy nowe rozwiązanie opakowaniowe.

Z RAJA możesz być pewien niezawodności i jakości naszych produktów i usług

Ekomi

Ekomi

Stan na 03.12.2021

99% de nos clients déclarent être satisfaits de nos produits et de nos services

ISO 9001:2015

Wszystkie nasze procesy są certyfikowane, co gwarantuje, że robimy wszystko, aby zapewnić Ci najwyższy poziom usług.


ISO 14001:2015

Certyfikat ten dowodzi, że RAJA prowadzi politykę środowiskową w stosunku do wszystkich obszarów swojej działalności i zarządzania.

ISO 9001

Grupa RAJA jest członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, co podkreśla naszą wiarygodność jako podmiot funkcjonujący w sektorze internetowym.

ISO 14001

Jako uczestnik Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB reprezentujemy najwyższe standardy marketingu bezpośredniego i interaktywnego w celu budowy trwalej relacji z klientem.

Charte FEVAD

EcoVadis jest wiodącą na świecie organizacją zajmującą się oceną CSR. Oceniono ponad 75 000 firm w 160 krajach. Dzięki ocenie EcoVadis można określić poziom integracji CSR w naszym systemie zarządzania poprzez podejmowane przez nas działania i osiągane wyniki.