(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
53
Kontynuuj zakupy
Do -30%
Niedostępny

Worki foliowe 30 mikronów RAJA

(w 16 wariantach)
Dostawa w 24h

Od
33,58 zł  z VAT

za paczkę

zobacz wszystkie ceny

Cechy worków celofanowych:

  • Przezroczyste, zapewniają bardzo dobrą widoczność umieszczonych wewnątrz artykułów oraz umożliwiają ich segregację.
  • Praktyczne: wybrane modele są dostarczane w pudełku z podajnikiem, który zabezpiecza woreczki przed kurzem.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Najbardziej ekonomiczna torba foliowa!


Worki foliowe są powszechnie używane w wielu branżach i mają szereg zastosowań. Nadają się do pakowania większości produktów.

Woreczki foliowe

Woreczki foliowe RAJA są przezroczyste co pozwala bez trudu rozpoznać umieszczone w nich produkty. Ta cecha sprzyja też sprawnemu segregowaniu poszczególnych elementów po ich użyciu. Woreczki foliowe są bardzo praktyczne – mogą być dostarczone w pudełku z podajnikiem, który zabezpiecza je przed kurzem i ułatwia ich pobieranie. Są idealne do pakowania i przechowywania lekkich produktów. Zostały wykonane z folii o grubości 30 mikronów. Sprzedaje się je w paczkach po 500 lub 1000 sztuk.

Woreczki foliowe do pakowania

Woreczki foliowe służą do pakowania wielu różnych produktów, a także do ich bezpiecznego przechowywania. Folia jest lekka, więc nie wpływa na wagę zapakowanych rzeczy. Jest to ogromna zaleta w odniesieniu do kosztów wysyłki. Worki foliowe cechuje określona wytrzymałość. Ze względu na bezpieczeństwo przechowywanych produktów, większe i cięższe egzemplarze należy pakować do wzmocnionych worków, zachowując szczególną ostrożność podczas pakowania produktów o ostrych krawędziach.

Torebki foliowe – uniwersalne zastosowanie

Torebek foliowych używa się na co dzień w wielu branżach, choć najczęściej są wykorzystywane w branży spożywczej. Jednak woreczki foliowe równie często używane są w biurach i gospodarstwach domowych (do przechowywania artykułów biurowych, żywności, kosmetyków). Torebki foliowe to idealne rozwiązanie podczas podróży – np. do przewożenia kosmetyków, płynów i do odseparowania od siebie produktów o różnym przeznaczeniu.

PL-raja-quality

Opinie klientów