• Ręczny paskowacz do taśmy PP 13mm
  • Ręczny paskowacz do taśmy PP 13mm

Ręczny paskowacz do taśmy PP 13mm

Od  455,00 zł bez VAT 455.0

zobacz wszystkie ceny
Dostępny
  • Solidny i praktyczny, jest dopasowany do wszystkich taśm polipropylenowych.
  • Łatwy w użyciu, do naprężania, zamykania i odcinania taśmy polipropylenowej.
  • Praktyczny: lekki i wygodny w użyciu.
Czytaj dalej
Kod produktu
do taśmy spinającej o szerokości w mm
Ceny w zł za szt.Ilość  
za 1 szt.
PXL13
13 455,00
PXL16
16 455,00
Szczegółowy opis

Ekonomiczny, do opasywania przesyłek i paczek!


Paskowacz jest to przyrząd służący do zabezpieczania towaru podczas transportowania i magazynowania. Jest niezwykle solidny i praktycznym co daje gwarancję bezpiecznego przetrzymywania załadowanego towaru. Do tego można go zastosować we wszystkich taśmach polipropylenowych.
Paskowacz do pakowania przesyłek jest bardzo łatwy w użyciu, służy również do naprężania i zamykania taśmy PP. Ekonomiczne rozwiązanie idealnie nadaje się do opasywania różnej wielkości i kształtów paczek i przesyłek.
Paskowacz ręczny jest bardzo praktyczny – lekkie i wygodne wykonanie sprawia, że jest bardzo prosty w użyciu i zapewnia solidne zamknięcie zapinki metalowej oraz łatwe odcięcie taśmy. Daje on niezawodny i skuteczny efekt, ponieważ narzędzie pozwala utrzymać odpowiednie naprężenie taśmy i mocno zacisnąć zapinkę. Można go stosować zarówno do punktowego, jak i pionowego opasywania.
Paskowacz do taśmy PP stosowany może być przy paczkach dostarczanych przez firmy kurierskie, bowiem zapinka nie odstaje od płaszczyzny paczki przez co nie uszkodzi innych przesyłek. Doskonałe rozwiązanie, aby mieć pewność na najlepszej jakości zabezpieczenie transportowanego towaru.
Powrót do góry strony