• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,9/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Wprowadzenie

Zespół RAJA pozostaje zmobilizowany, aby nadal służyć Państwu w najlepszy możliwy sposób

Szanowni Klienci,
w imieniu pracowników RAJA, chciałem zwrócić się bezpośrednio do Państwa w tym szczególnym momencie. Chciałbym zapewnić, że wszyscy jesteśmy zmobilizowani, aby zapewnić ciągłość naszych usług, mając na uwadze, że priorytetem, jest zachowanie zdrowia naszych pracowników oraz ich rodzin.

Ochrona naszych pracowników

Aby móc odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, zapytania ofertowe i przetwarzać Państwa zamówienia przy jednoczesnej ochronie naszych zespołów, wdrożyliśmy masową pracę zdalną. Nasz plan ciągłości działania dotyczy w szczególności organizacji logistyki, polegający m. in. na wdrożeniu wzmocnionych środków higieny podczas przygotowania Państwa przesyłek (rozdzielenie zmian, zachowanie bezpiecznej odległości między pracownikami oraz między stanowiskami do pakowania, regularne czyszczenie sprzętu, itp.)

Zapewnienie dostępności naszych produktów

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami, aby zapewnić dostępność towarów i zawsze móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie. Przewidzieliśmy i zabezpieczyliśmy nasze dostawy na tyle, na ile było to możliwe, aby ograniczyć ewentualne zakłócenia.

Zagwarantowanie ciągłości dostaw

Wraz z naszymi przewoźnikami dokładamy wszelkich starań, aby nadal dostarczać Państwu produkty w najlepszych możliwych warunkach, zgodnie z wszelkimi zaleceniami dotyczącymi higieny.

Aby zapewnić Państwu nasze wsparcie

Z naszymi doradcami handlowymi można się skontaktować przez e-mail i telefonicznie pod zwykłym numerem 801 55 3000. Nasz sklep internetowy RAJAPACK.pl oddaje do Państwa dyspozycji całą naszą ofertę, aby ułatwić Państwu zakupy.

Wszyscy pracownicy RAJA pozostają zjednoczeni i zaangażowani, aby wspólnie przezwyciężyć tębezprecedensową sytuację i wspierać Państwa.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i lojalność. Dbajmy o siebie i o swoich bliskich.

Z wyrazami szacunku,

Jarosław Kamiński
Dyrektor Zarządzający Rajapack Polska Sp. z o.o.