• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,8/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Moje konto

ZNAJDZIEMY ODPOWIEDŹ
NA KAŻDE TWOJE PYTANIE
Skontaktuj się z nami
ZADZWOŃ DO NAS
801 55 3000

KLUCZOWY KLIENT- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące kluczowych klientów. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z naszym działem ds. kluczowych klientów pod adresem e-mail sprzedaz@rajapack.pl lub dzwoń pod numer 801 55 3100. Możesz także skorzystać z formularza dostępnego na dole tej strony.

Czy istnieje dział i oferta dedykowana kluczowym klientom?

Jeśli zamawiasz materiały opakowaniowe w dużych ilościach, zespół profesjonalnych doradców ds. kluczowych klientów przygotuje dla Ciebie indywidulaną ofertę!

Korzyści dla kluczowych klientów::

Indywidualna oferta - profesjonalne doradztwo w zakresie opakowań, analiza potrzeb i dobór optymalych rozwiązań dla Twojej działalności, Preferencyjne warunki - cenniki negocjowane na podstawie prognozy rocznych zakupów, Spersonalizowane usługi - zbiorcze faktury miesięczne, dedykowany przedstawiciel handlowy, opakowania na wymiar i z nadrukiem, Ceny specjalne - dla wszystkich oddziałów firmy w oparciu o globalne wolumeny zamówień, Szybkie wyceny - ofertę przedstawimy jeszcze tego samego dnia, Dostawy w 24 h do wszystkich oddziałów.

Skontaktuj się z naszym działem ds. kluczowych klientów pod adresem e-mail sprzedaz@rajapack.pl lub dzwoń pod numer 801 55 3100*

*koszt według taryfy operatora

Wyceny i indywidualne oferty?

Zespół profesjonalnych doradców odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi ofertę indywidualną. Skontaktuj się z naszym działem ds. kluczowych klientów pod adresem e-mail sprzedaz@rajapack.pllub dzwoń pod numer 801 55 3100*.

Odeślemy wyceny Twoich zamówień jeszcze tego samego dnia.

*koszt według taryfy operatora

Wizyta przedstawiciela handlowego w siedzibie Twojej firmy?

Na życzenie nasz przedstawiciel odwiedzi Cię w siedzibie Twojej firmy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojej działalności. Skontaktuj się z naszym działem ds. kluczowych klientów pod adresem e-mail sprzedaz@rajapack.pl lub dzwoń pod numer 801 55 3100*.

Odeślemy wyceny Twoich zamówień jeszcze tego samego dnia.

*koszt według taryfy operatora

Więcej informacji na temat Grupy RAJA?

Grupa RAJA Twoim partnerem w opakowaniach w 17 krajach europejskich

Grupa RAJA, z ponad 60 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 700 000 klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych.

Obecna w 17 krajach europejskich z 20 oddziałami, Grupa RAJA jest liderem w Europie na rynku opakowań dzięki ogromnej pasji świadczenia usług, oddaniu klientowi, dynamice rozwoju i innowacyjności oraz kompetencjom swoich pracowników. Dla naszych klientów dokonujących zakupu materiałów opakowaniowych i sprzętu do pakowania jesteśmy uprzywilejowanym partnerem handlowym.

Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona certyfikatami ISO 9001 od 2001 i ISO 14001 od 2011 roku. RAJA Polska przeszła pozytywnie certyfikację ISO w grudniu 2016 r. i otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Skontaktuj się z nami przez e-mail

Wybierz kategorię z poniższej listy, pomoże nam to odpowiedzieć na Twoje pytanie.
  • W czym możemy Ci pomóc?