(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
2
Kontynuuj zakupy

Kartony tektura 3-warstwowa długość od 100 do 280 mm RAJA

(w 29 wariantach)
Dostawa w 24h
Do -30%
BEST PRICE
Ponad 280 bestsellerów w najlepszej cenie! RAJA dba o Twój budżet - ponad 280 bestsellerów w najlepszej cenie przez cały rok!
Niedostępny
Od
1,69 zł  z VAT

za szt.

zobacz wszystkie ceny

Cechy opakowań tekturowych 3-warstwowych:

  • Wykonane z trzywarstwowej tektury falistej.
  • Wzmocniona ochrona umieszczonych wewnątrz ciężkich i delikatnych przedmiotów.
  • Doskonałe do produktów kwadratowych, okrągłych lub w kształcie sześcianu.
  • Odporne na uszkodzenia, wilgoć, zmiany temperatury, nacisk
  • Dostarczane złożone (na płasko) w celu łatwiejszego przechowywania.
  • Sprzedawane w paczkach, cena za karton.
SPECJALISTCZNE PORADY: Jeśli wysyłasz kartony pocztą:
  • minimalny wymiar: 90 x 140 mm(strona adresowa) maksymalny wymiar: długość + obwód (mierzony w innym kierunku niż długość) maksmalnie 3000 mm przy czym: gabaryt A: dł. maks. 600 mm, sz. maks. 500 mm, wys. maks. 300 mm, gabaryt B: przynajmniej jeden wymiar przekracza rozmiar gabarytu A, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 1500 mm.
Jeśli korzystasz z automatów Inpost:
  • gabaryt A: maks. wymiary dł. 640 x szer. 380 x wys. 80 mm, gabaryt B: maks. wymiary dł. 640 x szer. 380 x wys. 190 mm, gabaryt C: maks. wymiary dł. 640 x szer. 380 x wys. 410 mm.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Bardzo małe i lekkie pudełka!


Opakowanie tekturowe 3-warstwowe długość od 100 do 280 mm RAJA

Kartony Raja wykonane z tektury 3-warstwowej stanowią element wyposażenia pożądany w każdym sklepie internetowym, magazynie wysyłkowym czy centrum dystrybucyjnym. Dzięki zastosowaniu na etapie produkcji wytrzymałej tektury falistej, składającej się z aż 3 warstw, w kartonach możliwa jest wysyłka zarówno kruchych i delikatnych, jak również ciężkich przedmiotów. Pudełka tekturowe Raja, dzięki grubym ściankom, w odpowiedni sposób zabezpieczają wysyłane na odległość produkty, chroniąc je przed przypadkowym uszkodzeniem, obiciem czy zniszczeniem.

Kartony tekturowe – zastosowanie

Kartony tekturowe 3-warstwowe Raja, za sprawą swoich wymiarów, idealnie nadają się do wysyłki przedmiotów o różnych kształtach – nie tylko kwadratowych, ale też owalnych czy okrągłych. Opakowanie tekturowe to towar niezastąpiony i niezbędny w każdym punkcie prowadzącym sprzedaż wysyłkową. Zważywszy na fakt, że – zgodnie z prawem – sprzedający odpowiada za stan produktu od momentu jego zapakowania i sprzedaży aż do chwili otwarcia przesyłki przez klienta końcowego, oszczędzanie na kartonach nie wchodzi w grę. Zakup lepszej jakości opakowań tekturowych jest swego rodzaju inwestycją w ograniczenie i zniwelowanie potencjalnych uszkodzeń i zniszczeń towaru, a także zmniejszenie prawdopodobieństwa kłopotliwej wymiany czy ponownej wysyłki produktu.

PL-raja-quality

PL-environnement

bestseller

Z-recyklingu_70_pl_PL

Resy_pl_PL

Recyklingowalny_pl_PL

Opinie klientów