22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy
  • Kartony do wysyłki wina - 1
  • Kartony do wysyłki wina - 2
  • Kartony do wysyłki wina - 3
  • Kartony do wysyłki wina - 4
  • Kartony do wysyłki wina - 5
Kartony do wysyłki wina - 1
Kartony do wysyłki wina - 2
Kartony do wysyłki wina - 3
Kartony do wysyłki wina - 4
Kartony do wysyłki wina - 5

15% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem WITAMYWRAJA

4,9/5 - Klienci wysoko oceniają jakość naszych produktów i usług*

Eksperci ds. opakowań są dostępni pod numerem 22 112 11 00 (pon-pt: 8:00 - 17:00)

*na podstawie ocen eKomi z ostatnich 12 miesięcy.

Kartony do wysyłki wina

(w 4 wariantach)
Dostawa w 24h
Do -20%
BEST PRICE
Ponad 300 bestsellerów w najlepszej cenie! "BEST PRICE": najwyższy rabat dostępny już przy zamówieniu minimalnej ilości.
Od
6,36 złz VAT

za szt.

zobacz wszystkie ceny

Opakowania na wino

Do wysyłki wina dobrze skorzystać ze specjalnych opakowań na wini, wyprodukowanych specjalnie w tym celu. Dzięki nim wino nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. W sklepie RAJA dostępne są wytrzymałe opakowania, które doskonale nadają się do tego celu. Każda butelka jest zapakowana w osobną przegrodę, więc nie obijają się o siebie podczas w podróży.

Cechy kartonów do wysyłki wina

  • Wykonane z tektury falistej, 5-warstwowej i gramaturze przystosowanej do dużych obciążeń,
  • Wymiary dostosowane do butelek o objętości 0,75l,
  • Przegrody zabezpieczające zawartość,
  • Do wyboru kartony na 1, 2, 6 lub 12 butelek,
  • Sprzedawane w paczkach po 10 lub 20 sztuk, cena za karton.
Kartony na wino RAJA sprawdzą się jako zabezpieczenie delikatnych i łatwych do uszkodzenia butelek z winem. Dzięki solidnej konstrukcji dają gwarancję, że transport wina jest bezpieczny. Każda butelka jest zapakowana w osobną przegrodę, więc nie obijają się o siebie podczas w podróży.Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Kartony na wino – charakterystyka

Opakowania te są wykonane z 5-warstwowej tektury falistej o gramaturze przystosowanej do dużych obciążeń. Mimo tej solidności ich konstrukcja jest lekka, a montaż pudełka jest szybki. Wymiary są dostosowane do standardowych butelek na wino o objętości 0,75 l. Są wyposażone w przegródki. Kartony do wysyłki butelek są ekologiczne – wykonane w aż 70% z recyklingu. Można kupić kartony na 1, 2, 6 lub 12 butelek.

Kartony do wysyłki butelek

Kartony do wysyłki butelek świetnie sprawdzą się także jako opakowania do wysyłki innych alkoholi (trunki wysokoprocentowe czy piwa). Problem jak bezpiecznie zapakować butelkę oraz jak zapakować wino, aby nie potłukło się po drodze, od teraz przestaje istnieć! Kartony do wysyłki wina RAJA doskonale sprawdzą się jako pewne i solidne zabezpieczenie delikatnych i kruchych przedmiotów, jakimi są szklane butelki, na przykład do wina. Wykonane są z 5-warstwowej tektury falistej o odpowiedniej gramaturze, co zapewnia odpowiednie zabezpieczenie paczki. Solidna konstrukcja, jakim jest opakowanie na wino RAJA, daje gwarancję bezpiecznego transportu zapakowanych przedmiotów – każda butelka pakowana jest w osobną przegródkę, dzięki czemu nie ma możliwości obijania się o pozostałe butelki.

Skrzynki na wino

Karton czy skrzynki na wino dostępne są w różnej wielkości – od 1 do 12 butelek w przesyłce. W ten sposób dopasować można wielkość wysyłanej paczki do swoich potrzeb i liczny przesyłanych produktów.

Opakowania na alkohol RAJA

Opakowania na alkohol Raja to pewność, że w bezpieczny sposób nasza przesyłka dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Ogromną zaletą kartonów na wino jest także łatwy i szybki montaż oraz lekka i wygodna konstrukcja. Jeśli zastanawiasz się jak zapakować wino do wysyłki – teraz masz na to doskonałe rozwiązanie! Proponowane kartony nadają się świetnie do ochrony wszelkich alkoholi w butelkach 0,75l jak wina, piwa czy trunki wysokoprocentowe. Zobacz ofertę RAJA już dzisiaj!

PL-environnement

Z-recyklingu_70_pl_PL

Resy_pl_PL

Recyklingowalny_pl_PL

Opinie klientów