22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony izotermiczne

Kartony izotermiczne


Kartony izotermiczne to niezastąpiony pomocnik w świecie transportu i przechowywania produktów wymagających szczególnej troski o temperaturę. Czy to świeże owoce, które chcemy zachować w idealnym stanie, czy precyzyjnie wytworzone leki, które muszą dotrzeć do odbiorcy w niezmienionej formie – te specjalistyczne opakowania wychodzą naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających zadań.

Specjalnie zaprojektowane kartony izotermiczne


Wykonane z wysokiej jakości materiałów, kartony izotermiczne są projektowane tak, aby utrzymywać stałą temperaturę wewnątrz, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. To sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla branż, gdzie kontrola temperatury jest kluczowa – od gastronomii, przez farmację, aż po szeroko pojęty e-handel z produktami spożywczymi.

Co więcej, oprócz swojej podstawowej funkcji izolacyjnej, kartony te charakteryzują się dodatkowymi atutami. Są lekkie, a zarazem wytrzymałe, co czyni je łatwymi w transporcie i przechowywaniu, nie narażając zawartości na uszkodzenia.

Kartony izotermiczne dostosowane do każdej potrzeby


Warto również wspomnieć, że oferowane przez nas kartony izotermiczne są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na idealne dopasowanie opakowania do konkretnego produktu. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe elementy, takie jak wkłady chłodzące, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność.

Estetyka kartonów izotermicznych również ma znaczenie!


W naszej ofercie znajdziesz kartony izotermiczne Isostar, które z pewnością przyciągną uwagę swoim wyglądem. Wykonane z polistyrenu ekstrudowanego, pokrytego metalizowaną folią polietylenową o grubości od 3 do 5 mm w zależności od rozmiaru, nie tylko świetnie wyglądają, ale także oferują doskonałą odporność na wstrząsy i wibracje. To sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i design.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa