Worek sortujący Racksack® do regałów

w 5 wariantach
  • Nowość
177,12 zł z VAT za opakowanie

  • Oszczędność miejsca: Zawieszony na półce, pozwala zwolnić miejsce na podłodze.
  • Do wielokrotnego użytku: alternatywa dla plastikowych worków na śmieci.
  • Ułatwia sortowanie selektywne:5 modeli do różnych typów odpadów.
Dowiedz się więcej

20% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem WITAMYWRAJA

5/5 - Klienci wysoko oceniają jakość naszych produktów i usług*

Eksperci ds. opakowań są dostępni pod numerem 22 112 11 00 (pon-pt: 8:00 - 17:00)

*na podstawie ocen Klientów z ostatnich 12 miesięcy.

Tabela prod.

spinner

Optymalne rozwiązanie dla efektywności w magazynie

Worek do sortowania na regały Racksack jest zaprojektowany, aby sprostać potrzebom magazynów i przestrzeni magazynowych. Mocowany bezpośrednio do regałów, pozwala zwolnić miejsce na podłodze, poprawiając tym samym efektywność pracy i zarządzanie odpadami. Jego wymiary 100 x 92 cm pasują do standardowych regałów o głębokości od 90 do 110 cm, gwarantując idealne dopasowanie do każdego rodzaju magazynu.

Wytrzymały worek wielokrotnego użytku

Wykonany z poliestru, wodoodporny, Racksack jest trwałym rozwiązaniem, które wytrzymuje duże obciążenia i codzienne użytkowanie. W przeciwieństwie do klasycznych worków na śmieci, oferuje alternatywę wielokrotnego użytku, minimalizując tym samym potrzebę wymiany i koszty związane z zakupem nowych worków. Jego solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność, nawet w wymagających środowiskach.

Wygodne zarządzanie odpadami

Dzięki dołączonym haczykom w kształcie S, Racksack można łatwo zawiesić i zdjąć, co upraszcza sortowanie odpadów. Dostępny w kilku modelach do rozróżniania strumieni odpadów, pozwala na efektywną organizację selektywnego sortowania w magazynie. Ten system jest idealny do praktycznego i szybkiego zarządzania odpadami.