• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 5,0/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Darmowa dostawa od 700 zł netto (861 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Wprowadzenie

RAZEM JESTEŚMY BARDZIEJ EKOODPOWIEDZIALNI!

Szanowny Kliencie,

Ekologiczna transformacja jest w toku i Grupa RAJA jest zdeterminowana, żeby wziąć w niej udział w sposób proaktywny i odpowiedzialny.

Opakowania i ochrona środowiska są kluczowymi elementami strategii naszej Grupy. Naszą główną rolą, jako dystrybutora, jest zapewnienie opakowań chroniących Twoje produkty. Jednocześnie stosujemy aktywne i zrównoważone podejście, mające na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Od wielu lat RAJA prowadzi w tym zakresie szereg rożnych działań, takich jak:

• identyfikacja zmieniających się potrzeb rynku i pomoc naszym dostawcom w procesie projektowania nowych rozwiązań opakowaniowych
• informowanie i doradzanie przy wyborze bardziej ekologicznych opakowań
• rozwój naszych cyfrowych kanałów sprzedażowych
• ograniczenie naszego śladu węglowego podczas dostaw.

Ten nowy katalog podkreśla jeszcze większe zaangażowanie Grupy RAJA w ochronę środowiska:

rozszerzamy naszą ofertę, aby zaoferować Ci więcej alternatywnych, bardziej ekologicznych rozwiązań, takich jak opakowania kartonowe i plastikowe z recyklingu, opakowania wykonane z naturalnych surowców lub do wielokrotnego użytku. Nowe piktogramy pozwalają na natychmiastową identyfikację tych produktów.
naszym celem jest także promowanie dobrych praktyk w zakresie ekologicznego pakowania, dlatego stworzyliśmy 5 zasad, aby ograniczyć ilość odpadów i pakować w sposób bardziej przyjazny środowisku: redukcja, ponowne użycie, zamiana, odnowa, recykling. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj 

Z RAJA, ekologiczne pakowanie może być też gestem solidarności. Razem z nowym katalogiem, uruchamiamy program „Kobiety i środowisko” zainicjowany przez Fundację RAJA-Daniele Marcovici:

do 31 sierpnia 2020 r. za każdym razem, gdy kupujesz paczkę wybranych produktów charytatywnych i przyjaznych środowisku, 5 zł jest automatycznie przekazywane Fundacji, która przeznaczy te środki na wsparcie 6 wyselekcjonowanych projektów. Więcej szczegółów dot. tego programu znajdziesz tutaj.

Nasza pełna polityka ochrony środowiska znajduje się w naszym katalogu, na stronach 4-17 lub na stronie internetowej rajapack.pl/srodowisko

Razem jesteśmy bardziej ekoodpowiedzialni!

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający