• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,9/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Darmowa dostawa od 700 zł netto (861 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Wprowadzenie

Pakuj dobrze, pakuj mądrze!

Szanowny Kliencie,

Grupa RAJA stale wprowadza innowacje i oferuje profesjonalne oraz doskonale dopasowane rozwiązania, aby wspierać Twoją działalność każdego dnia. Nasze nowe produkty, odpowiadając na Twoje zmieniające się potrzeby, są jeszcze bardziej praktyczne i przydatne, aby zoptymalizować wyposażenie Twojej firmy, lepiej chronić Twoje produkty, udoskonalić Twój wizerunek oraz oszczędzić czas i pieniądze.

Grupa RAJA umacnia swoją rolę w ekologicznej transformacji. Świadomi tych wyzwań, oferujemy coraz szerszy wachlarz produktów, zaprojektowanych by zredukować puste przestrzenie w opakowaniach, umożliwić ich ponowne wykorzystanie i recykling: opakowania kartonowe, taśma papierowa samoprzylepna, opakowania z naturalnych surowców, pochodzące z recyklingu i podlegające recyklingowi. Odkryj je wszystkie na stronach nowego katalogu oraz na rajapack.pl!

Pakowanie odpowiedzialne ekologicznie to również gest solidarności. Od 2006 roku Fundacja RAJA-Danièle Marcovici wspiera projekty stowarzyszeniowe na rzecz kobiet na całym świecie. Program "Kobiety i Środowisko" umożliwia Tobie wsparcie tych projektów, poprzez zakup wyselekcjonowanych eko-odpowiedzialnych produktów. Szczegóły akcji dostępne pod linkiem.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem. Nasze zespoły sprzedaży dostępne przez telefon oraz w terenie, doradzają i zapewniają bezkonkurencyjną jakość usług. Nasze katalogi i sklep internetowy dają szybki dostęp i pełną informację o całej naszej ofercie. Wszystkie nasze produkty są dostępne w magazynie i dostarczane najszybciej jak to możliwe. Obecna w 18 europejskich krajach Grupa RAJA, jest jeszcze bliżej Ciebie, gotowa zaspokoić wszystkie potrzeby, niezależnie od profilu Twojej działalności.

Dziękujemy za Twoje zaufanie.

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający