22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

WITAMY W RAJA!

Zawsze do Twoich usług!

VÍTEJTE V RAJA!

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem głównym RAJA! Prezentujemy w nim wszystkie nasze profesjonalne rozwiązania oraz zobowiązania wobec klientów.

WSZYSTKO, aby spełnić Twoje biznesowe potrzeby!

Korzystanie z usług jednego dostawcy i konsolidacja zakupów jest zarówno praktyczna, jak i efektywna. Właśnie dlatego, oprócz naszej unikalnej gamy opakowań, oferujemy szeroki wybór urządzeń przemysłowych, produktów wyposażenia magazynu, środków higienicznych oraz artykułów biurowych. W sumie, ponad 3 000 produktów prezentowanych w tym katalogu oraz online na rajapack.pl.

Stale rozszerzamy ofertę, dostosowując ją do potrzeb przedsiębiorstw różnych wielkości, od niewielkich firm po międzynarodowe korporacje, działające we wszystkich sektorach gospodarki oraz branżach. Świadomi wyzwań środowiskowych związanych z opakowaniami, nasi eksperci nieustannie proponują innowacyjne i coraz bardziej proekologiczne rozwiązania do ochrony i wysyłki wszystkich produktów.

WSZYSTKO dla bezkonkurencyjnej jakości usług!

Doskonałość usług od zawsze leży u podstaw naszej działalności i opiera się na zaangażowaniu wszystkich naszych zespołów, aby udzielić Ci najlepszych porad przez telefon, w terenie lub online oraz zagwarantować dostępność produktów w magazynie, z dostawą w 24h.

WSZYSTKO, aby zoptymalizować Twój budżet dzięki ponad 300 bestsellerom w najlepszej cenie!

RAJA dokłada starań, by chronić Twój budżet przez cały rok, dlatego oferujemy rabaty ilościowe na prawie wszystkie nasze produkty, a zwłaszcza na Twoje ulubione! Oprócz obniżonych cen stosowanych w zależności od zamawianej ilości, ponad 300 naszych najlepiej sprzedających się produktów jest obecnie w najlepszej cenie, już od najmniejszych zamawianych ilości. Szukaj logo "BEST PRICE!", aby skorzystać już dziś. Regularnie proponujemy również specjalne i ograniczone czasowo oferty na naszej stronie internetowej, więc koniecznie sprawdź online najnowsze promocje!

Dziękuję za Twoje zaufanie i wybór Raja.

Do zobaczenia wkrótce,

Signature

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający