(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

JESTEŚMY PO TWOJEJ STRONIE, TO PROSTE!

WITAMY W RAJA!

Wydanie nowego katalogu głównego jest dobrą okazją, żeby przedstawić działania podjęte przez RAJA w celu sprostania zmieniającym się potrzebom biznesowym, w tym szczególnie trudnym okresie gospodarczym.

ABY SPEŁNIĆ WSZYSTKIE POTRZEBY TWOJEJ FIRMY, OFERUJEMY WIĘKSZY WYBÓR!

Już od kilku lat RAJA konsekwentnie wzbogaca i urozmaica swoją ofertę, aby zapewnić największy wybór opakowań, a także szeroką gamę urządzeń przemysłowych oraz artykułów biurowych i higienicznych. Dzięki temu, możesz być bardziej elastyczny i zaoszczędzić, grupując swoje zakupy u jednego dostawcy. W 2019 i 2021 r., Grupa RAJA przejęła duże spółki specjalizujące się w dystrybucji materiałów i mebli biurowych, będące liderami w swoich branżach w 10 krajach europejskich. Więcej informacji o spółkach w Grupie RAJA znajdziesz na raja-group.com.

INNOWACJE DLA CORAZ WIĘKSZEJ EKO-ODPOWIEDZIALNOŚCI!

Transformacja ekologiczna jest w toku, dlatego wszystkie zespoły w Grupie RAJA ciężko pracują nad ulepszeniem każdego obszaru naszej działalności pod kątem ochrony środowiska naturalnego.

Przede wszystkim, dodajemy coraz więcej ekologicznych rozwiązań do naszej oferty opakowań, można je łatwo znaleźć w naszym katalogu lub na rajapack.pl.

GWARANCJA NAJLEPSZEJ OBSŁUGI, TO PROSTE!

Obecny okres charakteryzuje się wzrostem cen surowców i trudnościami w zaopatrzeniu. W tym kontekście, dokładamy wszelkich starań, aby nadal zapewniać najlepszą konkurencyjność i najwyższą jakość obsługi: dostępność produktów od ręki, doradztwo w zakresie wyboru i dostawa w 24h.

Zawsze, a teraz nawet bardziej niż kiedykolwiek, możesz na nas liczyć!

Dziękujemy za zaufanie i wybór RAJA!

Signature

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający