(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
54
Kontynuuj zakupy

PAKUJ PROFESJONALNIE!

Z pomocą europejskiego lidera w dystrybucji opakowań

VÍTEJTE V RAJA!

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą zaktualizowaną ofertą produktową. Jest to dobra okazja, aby po raz kolejny przypomnieć Państwu o zaangażowaniu wszystkich pracowników RAJA, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, abyście mogli skutecznie i optymalnie pakować, zabezpieczać i wysyłać produkty.

PAKUJ PROFESJONALNIE DZIĘKI CORAZ LEPIEJ DOPASOWANYM ROZWIĄZANIOM

Dostępność przede wszystkim! Pomimo obecnych trudności z zaopatrzeniem, naszym priorytetem jest utrzymanie wysokich stanów magazynowych, aby zapewnić Państwu szybkie dostawy.

Ciągłe innowacje! RAJA pragnie odgrywać wiodącą rolę w transformacji ekologicznej. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami z całej Europy, wprowadzamy innowacyjne i coraz bardziej ekologiczne produkty. W ten sposób umożliwiamy Państwu wybór alternatywnych rozwiązań, dzięki którym mogą Państwo ograniczać negatywny wpływ na środowisko, jednocześnie optymalizując proces pakowania i wysyłki.

KUPUJ PROFESJONALNIE U JEDNEGO DOSTAWCY

Opakowania i nie tylko! Nasza oferta jest stale poszerzana, aby sprostać wszystkim potrzebom Państwa firmy umożliwiając przy tym oszczędność czasu i pieniędzy dzięki konsolidowaniu zakupów u jednego dostawcy.

Oprócz opakowań, oferujemy szeroki wybór urządzeń przemysłowych, artykułów biurowych, produktów ochronnych oraz środków czystości. Gwarantujemy taką samą wysoką jakość usług w każdej spółce Grupy RAJA we wszystkich 19 krajach, gdzie prowadzimy działalność.

Signature

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający