Wprowadzenie

Bernard de Paauw - Director General de RAJAPACK S.A.

RAJAPACK – SZTUKA PAKOWANIA

Szanowny Kliencie,

z dumą prezentuję nasz nowy katalog, który jest nie tylko zbiorem innowacyjnych i przystępnych rozwiązań do pakowania, ochrony i bezpiecznej wysyłki Twoich produktów, ale także wiernym odzwierciedleniem naszych wartości i kultury naszej organizacji.

Pasja do pakowania i sztuki współczesnej

Od dłuższego czasu prezes Grupy RAJA Danièle Kapel-Marcovici jest zafascynowana i entuzjastycznie nastawiona do pracy artystów, którzy znajdują w opakowaniach swoją twórczą inspirację. Na stronach tego katalogu połączenie opakowań i dzieł sztuki z kolekcji RAJA Art to sposób, aby pokazać opakowanie w kreatywny sposób. Mamy nadzieję, że również czerpiesz przyjemność oglądając ich prace.

Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom

W odpowiedzi na Twoje potrzeby dodaliśmy do naszego asortymentu ponad 180 nowych produktów, dzięki którym masz jeszcze większe możliwości wyboru najlepszych rozwiązań opakowaniowych.

Dbamy o najwyższe standardy

Potwierdzeniem naszych wysokich standardów w zakresie zarządzania jakością oraz troski o środowisko naturalne są certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015, a także wysokie oceny naszych produktów i usług wystawiane przez klientów.

Dziękujemy za zaufanie!

Signature
Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający