• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 5,0/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Wprowadzenie

Pakuj dobrze, pakuj mądrze!

Szanowny Kliencie,

Grupa RAJA stale wprowadza innowacje i oferuje profesjonalne oraz doskonale dopasowane rozwiązania, aby wspierać Twoją działalność każdego dnia. Nasze nowe produkty, odpowiadając na Twoje zmieniające się potrzeby, są jeszcze bardziej praktyczne i przydatne, aby zoptymalizować wyposażenie Twojej firmy, lepiej chronić Twoje produkty, udoskonalić Twój wizerunek oraz oszczędzić czas i pieniądze.

Grupa RAJA umacnia swoją rolę w ekologicznej transformacji. Świadomi tych wyzwań, oferujemy coraz szerszy wachlarz produktów, zaprojektowanych by zredukować puste przestrzenie w opakowaniach, umożliwić ich ponowne wykorzystanie i recykling: opakowania kartonowe, taśma papierowa samoprzylepna, opakowania z naturalnych surowców, pochodzące z recyklingu i podlegające recyklingowi. Odkryj je wszystkie na stronach nowego katalogu oraz na rajapack.pl!

Pakowanie odpowiedzialne ekologicznie to również gest solidarności. Od 2006 roku Fundacja RAJA-Danièle Marcovici wspiera projekty stowarzyszeniowe na rzecz kobiet na całym świecie. Program "Kobiety i Środowisko" umożliwia Tobie wsparcie tych projektów, poprzez zakup wyselekcjonowanych eko-odpowiedzialnych produktów. Szczegóły akcji dostępne pod linkiem.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem. Nasze zespoły sprzedaży dostępne przez telefon oraz w terenie, doradzają i zapewniają bezkonkurencyjną jakość usług. Nasze katalogi i sklep internetowy dają szybki dostęp i pełną informację o całej naszej ofercie. Wszystkie nasze produkty są dostępne w magazynie i dostarczane najszybciej jak to możliwe. Obecna w 18 europejskich krajach Grupa RAJA, jest jeszcze bliżej Ciebie, gotowa zaspokoić wszystkie potrzeby, niezależnie od profilu Twojej działalności.

Dziękujemy za Twoje zaufanie.

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający