• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,7/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Wprowadzenie

WITAMY W RAJA!

ZAANGAŻOWANA MARKA, KTÓREJ CELEM JEST TWOJA SATYSFAKCJA!

Respektowanie naszych zobowiązań zbudowało reputację naszej firmy i pozwoliło nam zdobyć i utrzymać Twoje zaufanie.

Od 65 lat pozostajemy wierni naszym fundamentom: natychmiastowej dostępności naszych produktów, szybkości dostaw i szybkiej reakcji naszych zespołów, zawsze gdy ich potrzebujesz.

ZOBOWIĄZANIE DO JAKOŚCI EKO-ODPOWIEDZIALNEJ I "MADE IN EUROPE"

Jakość naszych produktów jest naszym kluczowym zobowiązaniem. Starannie dobieramy asortyment zwracając uwagę na jego pochodzenie i produkcję: 86% naszych produktów wytwarzanych jest w Europie. Obecnie, prawie 700 produktów oznaczonych jest marką RAJA - marką, której możesz zaufać. W celu wyróżnienia tych produktów zaprojektowaliśmy nowe opakowania z wielojęzycznymi informacjami dla klientów w całej Europie. Rezultatem naszych działań na rzecz ochrony środowiska jest ponad 55% udział produktów eko-odpowiedzialnych w całkowitej sprzedaży. Naszą ofertę przyjazną środowisku stanowią przede wszystkim opakowania kartonowe i papierowe, ale także produkty z tworzyw sztucznych, które pochodzą z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia. Nieustannie poszukujemy nowych, ekologicznych rozwiązań, aby osiągnąć cel, jakim jest podniesienie udziału produktów ekologicznych w sprzedaży do 80%.

ZAANGAŻOWANIE W INNOWACJE

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, czy jest to mała, średnia czy międzynarodowa organizacja i niezależnie od sektora działalności - przemysłowego, dystrybucyjnego czy usługowego, nasze bliskie relacje umożliwiają nam nie tylko spełnianie, ale też antycypowanie Twoich oczekiwań. Dzięki temu możemy wyprodukować opakowania spersonalizowane, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

ZOBOWIĄZANIE DO SPEŁNIANIA WSZYSTKICH POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Jeśli kupujesz wiele różnych materiałów niezbędnych dla swojej działalności, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, konsolidując zakupy u jednego dostawcy.

Aby zaoferować Ci wszystko, czego potrzebujesz dla swojego biznesu, nasza oferta jest stale wzbogacana. Dzięki temu skorzystasz z tych samych gwarancji i tej samej jakość obsługi przy wszystkich zakupach: opakowań, artykułów biurowych, wyposażenia magazynu czy produktów higienicznych.

ZOBOWIĄZANIE DO DZIELENIA SIĘ NASZYMI WARTOŚCIAMI

Jestem przekonany, że przedsiębiorstwo pełni rolę społeczną i że nasze zaangażowanie w solidarność międzyludzką przyczynia się do wzbogacenia naszych relacji. Nasze kluczowe inicjatywy, takie jak "Kobiety i Środowisko", prowadzone przez Fundację RAJA - Danièle Marcovici, czy wsparcie udzielane artystom przez Collection RAJA Art, utrzymują nas w łączności z naszą społecznością i naszą misją wprowadzania pozytywnych zmian.

Dziękujemy za zaufanie i wybór RAJA!

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający