(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy
spinner

WITAMY W RAJA!

WITAMY W RAJA!

Opakowania były zawsze w sercu naszej działalności i choć już teraz oferujemy największy ich wybór, chcemy Ci zaproponować... jeszcze więcej.

JESZCZE WIĘKSZY WYBÓR, ABY SPEŁNIAĆ TWOJE POTRZEBY!

Nasz asortyment produktów jest zróżnicowany, aby sprostać wielu wymaganiom Twojej firmy i umożliwić nie tylko zakup produktów opakowaniowych, ale również wyposażenia magazynów oraz artykułów biurowych. Oferujemy ponadto rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo Twoich pracowników, a nawet Twoich klientów. Odkryj wszystkie nasze produkty w tym katalogu, a także na rajapack.pl.

JESZCZE WIĘCEJ PORAD EKSPERTÓW, ABY LEPIEJ WYBRAĆ!

Nasi doradcy są dostępni pod telefonem lub poprzez czat na naszej stronie internetowej, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Nasz zespół sprzedaży w terenie chętnie odwiedzi Cię w Twojej firmie w celu przeprowadzenia audytu pod kątem procesów logistycznych oraz optymalizacji budżetów. Dodatkowo, cały czas publikujemy ciekawe artykuły i poradniki na naszym blogu.

JESZCZE WIĘCEJ ZAANGAŻOWANIA, ABY BYĆ EKO-ODPOWIEDZIALNYM!

Szacunek dla środowiska naturalnego jest w RAJA jedną z kluczowych kwestii. Zdecydowana większość naszych opakowań jest produkowana w Europie, ponadto stale redukujemy nasz wpływ na środowisko zmieniając naszą ofertę w kierunku większej ilości produktów eko-odpowiedzialnych, wykonanych z papieru, tektury lub pochodzących z recyklingu.

Dziękujemy za zaufanie i wybór RAJA!

Signature

Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający