• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 5,0/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Darmowa dostawa od 700 zł netto (861 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu
BFA50100

Folia bąbelkowa antystatyczna rolka 500mmx100m

Do -25%
Od  82,29 zł  z VAT za rolkę
Wpisz ilość
Dostawa w 24h
Ilość Cena jednostkowa
od 2 rolek 109,78 zł
od 4 rolek 82,29 zł
  • Rozprasza ładunki powierzchniowe.
  • Uniemożliwia gromadzenie się ładunków elektrostatycznych.
  • Obecność dodatku antystatycznego jest gwarantowana przez sześć miesięcy.
  • Elastyczna, łatwo owija się wokół przedmiotów.
  • Sprzedawana na paczki, cena za rolkę.
Folia bąbelkowa antystatyczna jest wytwarzana jako współwytłaczana folia barierowa, tj. materiał pakowy, który zatrzymuje powietrze i utrzymuje właściwości przeciwwstrząsowe o wiele dłużej niż folia niebarierowa. Ta technologia wydłuża czas eksploatacji folii i zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów w trakcie pakowania, transportu i przechowywania. Folia antystatyczna ponadto rozprasza ładunki powierzchniowe i uniemożliwia gromadzenie się ładunków elektrostatycznych.

Folia bąbelkowa antystatyczna podczas przenoszenia nie wytwarza ładunków elektrostatycznych, obecność dodatku antystatycznego jest gwarantowana przez 6 miesięcy. Jest ona ponadto łatwa w odrywaniu — odrywa się w linii prostej bez użycia noża. Dzięki charakterystycznemu różowemu kolorowi można ją bardzo szybko odnaleźć.

Zamów online teraz lub zadzwoń pod numer 801 55 3000 i zapytaj naszego konsultanta o bezpieczny sposób pakowania. Nie zapomnij też dowiedzieć się o nasze aktualne oferty rabatowe dla zamówień hurtowych.

Sprzedawana na paczki, cena za rolkę.

IlośćDostępna w paczkach po dwie lub cztery rolki, w zależności od szerokości rolki. Chcesz zamówić więcej niż jedną paczkę?Zapoznaj się z naszymi rabatami na zamówienia hurtowe.

Rozmiary i kształtyRolki naszej folii bąbelkowej antystatycznej o długości 100 m są dostępne w dwóch różnych szerokościach: 500 i 1000 mm.

Masa i ograniczenia Folia ma grubość 60 mikronów. Średnica każdego bąbla wynosi 10 mm, a wysokość 4 mm.

Materiały Składa się z dwóch warstw polietylenu o niskiej gęstości z współwytłaczaną barierą zatrzymującą powietrze.

Informacj
Czytaj dalej
Cechy produktu
Szerokość mm500Długość m100
Grubość w mikronach60Ilość w paczce2
Szczegółowy opis

Podwójna ochrona!

Folia antystatyczna (adhezyjna) jest doskonałym rozwiązaniem do pakowania urządzeń elektronicznych, podzespołów komputerowych czy nośników danych, a także płyt CD oraz DVD.
Doskonale przylega do pakowanych i wysyłanych przedmiotów, dając gwarancję ich bezpieczeństwa, a przy tym jest niezwykle elastyczna i wytrzymała. Folia jest również elektrostatyczna, co uniemożliwia gromadzenie się ładunków, gwarantując bezpieczeństwo dla przedmiotów elektrycznych i chroniąc je przed zniszczeniem.
Produkty owinięte folią antystatyczną bąbelkową zabezpieczone są przed wieloma czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi, jak otarcia, złamania, zarysowania czy zadrapania powierzchni, doskonale się więc nadaje do transportowania wartościowych materiałów. Wykonana jest przy tym z 2 warstw, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa.
Folia antystatyczna to nie tylko ochrona przedmiotów, ale również forma zabezpieczenia pustej przestrzeni między transportowanymi przedmiotami. Jej elastyczność sprawia, że dopasowuje się do rozmaitych kształtów, dzięki czemu nie jest sztywna, jak często stosowany styropian czy karton. Nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą amortyzację wysyłanych przedmiotów.100% polietylenu o grubości 60 mikronów, bąble o średnicy 10 mm i wysokości 4 mm.