Rozmiary i rodzaje kopert bąbelkowych

3 min. lektura09 października 2017

Folia bąbelkowa: niezawodna, tania i niezbędna podczas pakowania produktów mało odpornych na uszkodzenia i wilgoć. Wypełniona powietrzem, w świetny sposób amortyzuje towary przed wstrząsami, a zatem działa w sposób podobny do samochodowych poduszek powietrznych.

Przygotowując do wysyłki produkty małogabarytowe i jednocześnie delikatne, takie jak płyty CD, biżuteria, dodatki, a nawet odzież, warto sięgnąć po sprytne rozwiązanie ‘dwa w jednym’, jakim jest koperta bąbelkowa.

Rozmiary kopert bąbelkowych

Wymiar kopert bąbelkowych nie jest uniwersalny. Wielkość pakowanego towaru gra w tym przypadku najważniejszą rolę, a zatem nie ma potrzeby, aby kolczyki były umieszczone w kopercie, która pomieści koszulkę. Dlatego też w naszej ofercie istnieje bogaty wybór rozmiarów kopert bąbelkowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb.

Koperty o wysokości wewnętrznej 16 cm będą wystarczające, by spakować płytę CD czy też biżuterię. Nieco większe, (21, 26 cm) świetnie się sprawdzą do wysyłki książek, zaś te o wymiarach 33, 36 cm będą odpowiednie, by zapakować bluzkę, czy inny, mniejszy element garderoby. Koperty powyżej 40 cm (44, 47 cm) są dość duże w porównaniu z ww. więc można do nich zapakować towary większe.

Rodzaje kopert bąbelkowych

Najbardziej popularnymi kopertami są te wykonane z papieru pakowego. Jest to materiał wytrzymały, a solidne wykonanie kopert (są one precyzyjnie zgrzane na bokach) gwarantuje , że nie rozpadną się podczas przesyłki.

Brązowy kolor sprawia, że na przesyłce nie widać drobnych zabrudzeń, jakie mogą się pojawić podczas transportu czy magazynowania, zaś koperty białe są ponadczasowe i bardziej eleganckie. Warto dodać, że folia bąbelkowa, która znajduje się wewnątrz opakowania, jest także wzbogacona barierą uszczelniającą.

Zależnie od ilości przygotowywanych przesyłek, można zamówić paczkę zawierającą od 50 do nawet 200 kopert. Kolejnym rodzajem są koperty foliowe, bardziej wytrzymałe od kopert papierowych.

Podwójnie chronią przed wilgocią i nieprzewidzianym zalaniem, a dodatkowo są lżejsze. Dostępne w naszej ofercie paczki z kopertami tego typu zawierają 50 oraz 100 sztuk. Trzeba koniecznie dodać, że obydwa rodzaje kopert bąbelkowych posiadają wygodne, samozaklejające się zamknięcie.

Ceny kopert bąbelkowych

Ceny są uzależnione od wielkości kopert oraz od ilości zamawianych paczek. Im większa ilość, tym cena za kopertę jest niższa. Rabat naliczany jest do zamówień zawierających 2 paczki (20%) oraz większych.

Przykładowo, koperta papierowa o wielkości 16 cm (wysokość wewnętrzna), przy zamówieniu pojedynczej paczki kosztuje 0,34 zł, natomiast zamawiając 8 paczek, cena za kopertę spada o 40 %, więc wynosi 0,19 zł. Koperty foliowe są nieco droższe, jednak przy większych zamówieniach także uwzględniane są zniżki.

Szczegóły koszty i ceny kopert bąbelkowych dostępne są na poszczególnych stronach produktów, np. TU.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy