Porządek w biurze – niezbędne akcesoria biurowe

2 min. lektura14 września 2018

Koniec sezonu urlopowego to dobry moment, by uporządkować biuro i uzupełnić jego wyposażenie. Dzięki poradom Rajapack dobierzesz artykuły biurowe do potrzeb twojej firmy.

Przechowywanie dokumentów

Każda firma musi uporać się z natłokiem papierowych dokumentów, urzędowej korespondencji, umów, rachunków i faktur. W ofercie sklepu internetowego Rajapack znajdziesz szeroki wybór akcesoriów nieodzownych podczas porządkowania biurowych archiwów. Prostym, ale skutecznym rozwiązaniem są tekturowe teczki zamykane na gumki. Natomiast koszulki na dokumenty wykorzystać można do przechowywania ważniejszych pism. Koszulki dostępne w naszym sklepie wykonane są wytrzymałej mieszanki polipropylenu i PCV, dzięki czemu skutecznie chronią dokumenty przed przypadkowym pognieceniem, zalaniem lub zabrudzeniem. Co więcej, koszulki cechuje wysoka przejrzystość – umożliwiają szybki dostęp do dokumentów, bez konieczności ich wyjmowania. Z kolei segregatory pozwolą w wygodny sposób przechowywać większe ilości dokumentów umieszczonych w koszulkach.

Pudła i kartony archiwizacyjne

Pudła i kartony archiwizacyjne można wykorzystać do przechowywania ciągle potrzebnych, ale rzadziej używanych dokumentów. Solidne, tekturowe kartony stanowią skuteczną ochronę przez kurzem i wilgocią. Zabezpieczone w ten sposób dokumenty mogą być bez obaw przechowywane pomieszczeniach gospodarczych. Pudła zapewniają dokumentom ochronę, a także umożliwiają ich skuteczne posegregowanie. Na grzbietach i ścianach pudeł można w łatwy sposób umieścić szczegółowe lub uproszczone informacje dotyczące ich zawartości. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pudła przystosowane do przechowywania siedmiu segregatorów.

Akcesoria biurowe

W ofercie Rajapack znajdziesz również inne akcesoria niezbędne w każdym biurze: zszywacze, rozszywacze oraz dziurkacze. W naszym asortymencie dostępny jest również uniwersalny papier biurowy Rajapaper w ryzie, który może być wykorzystany w urządzeniach różnego typu: w kserokopiarkach, faksach, drukarkach laserowych i atramentowych. Wysoka gramatura (80 g/m2) oraz odpowiednia białość papieru (CIE 165) zapewnia doskonałą jakość wydruku, wyrazistość kolorów i wysoki kontrast. W biurze mogą się przydać również karteczki samoprzylepne wielokrotnego użytku, które ułatwiają organizację pracy. W naszej ofercie znajdziesz również inne niezbędne akcesoria: kleje do papieru, markery, flamastry, zakreślacze, cienkopisy, ołówki automatyczne, nożyczki z hartowanej stali, a także wagi do listów i paczek.

Źródło zdjęcia wyróżniającego: © Thinkstock.

Uwagi(2)
  1. dziękuję za ten wpis, polecam także znaleźć jakieś dobre zamienniki tuszy do drukarek , fajnie wychodzi w budżecie, na przykład sprawdzone zamienniki asarto

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

Najpopularniejsze tematy