Innowacyjne opakowania – pakuj inaczej!

3 min. lektura03 grudnia 2018

Zawdzięczamy pozycję lidera na rynku opakowań w Europie przede wszystkim innowacyjności. Stawiamy na poszukiwania coraz to nowych rozwiązań, które będą dostosowane do różnych rodzajów działalności, tak by najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom i rosnącym wymaganiom ze strony Twoich klientów.

Przewaga dzięki innowacjom

Innowacyjne opakowania mogą być czynnikiem, który zapewni przewagę nad konkurencją. W jaki sposób? Po pierwsze, są łatwe w użyciu, a prostsze czynności, to czynności efektywniejsze. Po drugie, pozwolą zaoszczędzić czas potrzebny na zapakowanie towaru. Po trzecie, umożliwią zoptymalizowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, co również zwiększy produktywność. Wreszcie, oferują wysoką ochronę różnych towarów podczas transportu do klienta.

Proste w użyciu – znaczy efektywne

Szereg proponowanych przez nas – prostych i wygodnych – rozwiązań znacznie usprawni pracę. Niższa wysokość przedniego boku ułatwia uchwycenie tekturowego pojemnika RAJA. Pojemnik jest niezwykle praktyczny przez brak pokrywy i pole z możliwością opisu na przednim panelu. Praktyczność i prostota to też główne cechy woreczków z folii bąbelkowej z samoprzylepnym zamknięciem. Chroni produkty, absorbuje wstrząsy podczas przechowywania oraz transportu. Woreczek jest bardzo wytrzymały oraz doskonale zabezpiecza gładkie powierzchnie. Dzięki klepce z taśmą samoklejącą, pozwala na ekspresowe pakowanie produktów.

Zaoszczędź czas, czyli pieniądz

Szybsze pakowanie towaru pozwala lepiej wykorzystać pracę ludzi. Rajapack oferuje szeroki wybór bardzo szybkich w montażu kartonów z automatycznym dnem. Wystarczy nacisnąć na boki i karton złożony! Pokryte brązowym papierem kartony z automatycznym dnem są dostępne w wersjach wykonanych z tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, a także z samoprzylepnym zamknięciem lub podwójnym paskiem samoprzylepnym – w przypadku kartonów zwrotnych. Składane kartony posiadają wewnętrzne klapy zapewniające ochronę i podparcie. W zależności od wersji, nadają się do wysyłki bardzo małych przedmiotów, jak i artykułów w formacie A7, A6 lub A5.

Optymalizacja magazynu to większa produktywność

W asortymencie firmy jest szereg rozwiązań pozwalających optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Przykładowo, kartony z regulowaną wysokością (podziałka co 1 cm umożliwia zagięcie boków i zamknięcie kartonu na 12 różnych wysokościach) oraz piętrowalny i gniazdowalny pojemnik transportowy, który można zamknąć na pomocą plomb. Dostępny jest też kompletny stół do pakowania RAJA: kompleksowe rozwiązanie organizujące stanowisko pracy. W ofercie można znaleźć też folię bąbelkową, niezbędną w pracy w magazynie. Lekka i elastyczna folia o małych bąblach oferowana przez Rajapack posiada perforowaną rolkę, co znacznie zwiększa komfort jej użytkowania. Folia sprzedawana jest również w wersji z funkcjonalnym podajnikiem.

Wysoka ochrona towaru to satysfakcja klienta

Towar uszkodzony w transporcie to często dodatkowe koszty dla wysyłającego, a ponadto zdecydowanie mniejsza satysfakcja klienta z zakupów, nawet jeśli w końcu dostanie zakupioną rzecz w dobrym stanie. Rajapack oferuje szereg opakowań skutecznie chroniących różne przedmioty, między innymi koperty bąbelkowe dwóch rodzajów (RAJABUL i MAIL LITE®), każda w różnych rozmiarach. Koperty RAJABUL są wykonane z białego lub brązowego papieru pakowego, mocno zgrzewanego i posiadającego samoklejące zamknięcie, dzięki czemu są odporne na rozdarcia i wytrzymała. Koperty bąbelkowe foliowe MAIL LITE® również chronią towar przed uszkodzeniem i wilgocią oraz posiadają pasek samoprzylepny, ale są lżejsze od kopert papierowych, co pozwala na maksymalne ograniczenie kosztów pocztowych. Ciekawą propozycją jest też karton izotermiczny Isopro, który umożliwia utrzymanie aż do 48 godzin temperatury produktów spożywczych w zakresie od 0 do +4°C.

Zyskaj na czasie i pakuj inaczej z Rajapack!

 

Uwagi(1)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

Najpopularniejsze tematy