Hurtownia opakowań – współpraca, która się opłaca!

4 min. lektura05 sierpnia 2021
Hurtownia opakowań – współpraca, która się opłaca!

Gdzie można zamówić wszystkie potrzebne w sklepie internetowym opakowania w atrakcyjnych cenach i z ekspresową wysyłką? W hurtowni opakowań RAJA, która przygotowała specjalną ofertę dla takich przedsiębiorców.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to jednym z kluczowych elementów działalności jest pakowanie i wysyłka towarów. Aby sklep dobrze kojarzył się klientom i aby chcieli do niego wracać, opakowania wysyłkowe produktów muszą spełniać pewne warunki – nie tylko chronić towar podczas transportu, ale także wyglądać estetycznie oraz służyć również jako opakowania zwrotne. RAJA oferuje opakowania najwyższej jakości w ramach hurtowni opakowań kartonowych i nie tylko. Stała współpraca ma wiele zalet – m.in. możliwość uzyskania indywidualnej oferty dla firm, magazynowania, ekspresowa wysyłka, korzystanie z rabatów i możliwość zamówienia opakowań szytych na miarę.

E-hurtownia opakowań – specjalna oferta dla sklepów internetowych

RAJA oferuje sklepom internetowym specjalne warunki:

 • Preferencyjne stawki dostosowane do wielkości zamówień

Ceny opakowań są uzależnione od zamówionej ilości – czym więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz. Klienci mogą podpisać umowę ramową dotyczącą zakupów i dostaw – mają atrakcyjne warunki dla wszystkich oddziałów firmy.

 • Usługi szyte na miarę potrzeb danej firmy

Dostawa odbywa się w 24 godziny – jest to możliwe dzięki dużej powierzchni magazynowej RAJA. Poza tym istnieje możliwość magazynowania opakowań w magazynach RAJA. Klient może ograniczyć swoją powierzchnię magazynową do minimum. Warunki płatności są zróżnicowane – można płacić kartą, przelewem online/tradycyjnym czy blikiem. Klient ma również możliwość dopasowania sposobu dostaw do swoich potrzeb.

 • Zespół specjalistów

RAJA posiada zespół przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. Przedstawiciel firmy może na życzenie odwiedzić klienta w jego siedzibie i zaproponować najlepsze rozwiązanie w ramach hurtowni opakowań papierowych. Dedykowany pracownik monitoruje konto klienta i udziela odpowiedzi na wszystkie pytania (obsługa telefoniczna i mailowa). Klient może liczyć na szybką wycenę  jeszcze tego samego dnia.

 • Spersonalizowane rozwiązania ułatwiające zarządzanie procesem zakupu opakowań

  Strefa klienta jest dopasowana do potrzeb danej firmy – łatwiejsze zarządzanie schematami akceptacji zamówień, uproszczone zamówienia dzięki spersonalizowanemu katalogowi produktów z indywidualnymi cenami, możliwość kontroli budżetu – zatwierdzanie zamówień, raportowanie i monitorowanie, dostęp online do wszystkich dokumentów związanych z zamówieniem produktów.

Pierwsze zamówienie w hurtowni opakowań

RAJA przygotowała specjalną ofertę powitalną dla sklepów internetowych i wszystkich nowych klientów na pierwsze zamówienie. W przypadku zamówienia opakowań za kwotę 400 zł netto dostawa jest całkowicie darmowa. Wybór produktów jest naprawdę duży – 3000 opakowań dostępnych od ręki, w tym wiele przyjaznych dla środowiska oraz możliwość zamówienia opakowań z własnym nadrukiem.

Oprócz bogatej oferty na nowych klientów czeka profesjonalna obsługa, w tym porady ekspertów, bezpłatne katalogi i próbki gratis, a także gwarantowane ceny. A poza tym dostawa jest naprawdę ekspresowa – 24 godziny na terenie całej Polski. Klienci mają także możliwość odebrać zamówione opakowania osobiście (usługa zawieszona na czas pandemii) oraz wybrać dzień dostawy.

Czy warto współpracować z e-hurtownią opakowań RAJA?

Na pewno tak, RAJA daje bowiem wiele możliwości i dodatkowych korzyści oprócz samego towaru dobrej jakości. Przedsiębiorcy w ramach stałej współpracy mogą oszczędzić i mieć pod kontrolą cały proces zakupu. Mogą także liczyć w każdym momencie na pomoc pracownika RAJA. A co więcej, istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych opakowań w ramach usługi RAJAPRINT. Jak to działa? W przypadku taśm pakowych z nadrukiem klient ma możliwość samodzielnego zaprojektowania produktu poprzez skorzystanie z kreatora dostępnego na stronie. Po zatwierdzeniu projektu zostanie on zrealizowany w uzgodnionym czasie. Jeśli przedsiębiorca chce zamówić opakowania z własnym nadrukiem, może też wysłać wiadomość na adres: specjalne@rajapack.pl lub zadzwonić pod numer: 801 55 3200.

W RAJA oprócz opakowań z indywidualnym nadrukiem można także zamawiać opakowania na wymiar. Jeśli potrzebne są opakowania o niestandardowym formacie, wystarczy wybrać odpowiedni model i poprosić o indywidualną wycenę – będzie dostępna w ciągu kilku dni.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

   

  Najpopularniejsze tematy