Przygotuj swoje produkty na Walentynki!

3 min. lektura10 lutego 2020

Walentynki zbliżają się wielkim krokami. To czas miłości, a więc także doskonała okazja do podarowania ukochanej osobie czegoś od serca. A taki walentynkowy prezent musi być odpowiednio zapakowany.

Niezależnie od tego czy podarujemy prezent walentynkowy osobiście czy go wyślemy, ważne, by był pięknie i stosownie do okazji zapakowany. Wykorzystać można do tego celu szeroki asortyment opakowań ozdobnych, które oferuje RAJA. W ofercie sklepu znaleźć można m.in.: pudełka ozdobne, torebki na prezenty, akcesoria do pakowania takie jak wstążki ozdobne, bibuła czy celofan oraz woreczki z organzy i satyny. Duży wybór opakowań ozdobnych jest dostępny TU.

Pudełka ozdobne

Świetnym – i do tego dość prostym – sposobem,  jest zapakowanie prezentu walentynkowego w pudełko ozdobne, najlepiej w kolorze czerwonym. Tak zapakowany prezent wygląda bardzo estetycznie i elegancko. Dodatkowo, obdarowana osoba może je ponownie wykorzystać czy też wykorzystać do przechowywania potrzebnych drobiazgów. Pudełka ozdobne RAJA są wykonane z twardej tektury, a więc są bardzo trwałe. Sklep oferuje wiele rodzajów pudełek, tj. pudełka ozdobne zamykane na magnes, pudełka Prestige, składane pudełka z satynową wstążką ozdobną, pudełeczka na biżuterię i akcesoria oraz białe pudełka prezentowe z tektury litej. Wszystkie są dostępne tutaj.

 

RAJA oferuje także specjalne opakowania na butelki, a przecież dobre wino może być także świetnym walentynkowym prezentem. Tego typu opakowania można zamówić tu.

Torebki na prezenty

Bardzo powszechne jest także pakowanie prezentów, także tych walentynkowych w ozdobne torebki. W tym wypadku najlepiej kupić taką torebkę w kolorze czerwonym albo w romantyczne wzory. Tak zapakowany prezent prezentuje się elegancko, a przy tym jego zapakowanie jest dziecinnie proste. Należy jednak pamiętać o dopasowaniu wielkości torebki do wielkości podarowanego przedmiotu.

Akcesoria do pakowania – wstążki ozdobne, bibuła i celofan

Podczas pakowania prezentów nie należy zapominać o niezbędnych akcesoriach takich jak wstążki ozdobne, bibuła czy celofan. Takie dodatki sprawią, że prezent będzie prezentował się jeszcze lepiej. Wstążka dodaje uroku i jest estetycznym wykończeniem opakowania. W ofercie RAJA dostępne są: wstążki z subtelnym połyskiem w sześciu kolorach oraz wstążki z efektem naturalnej rafii, a także samoprzylepne gwiazdki.

Prezent można także zapakować w bibułę ozdobną albo wyłożyć nią pudełko ozdobne lub włożyć do torebki papierowej. Bibuła gładka jest dostępna w wielu kolorach znajdziesz TU.

Do pakowania warto użyć także ozdobnej metalicznej folii, czyli celofanu. Można w nią zapakować kosz prezentowy czy użyć jej zamiast papieru do pakowania. Tak zapakowany prezent walentynkowy będzie nietuzinkowy.

Woreczki z organzy i satyny

Bardzo efektownie wyglądają także prezenty zapakowane w woreczki z organzy i satyny. Oczywiście zmieszczą się w nich tylko małe prezenciki, takie jak np. idealna na walentynki biżuteria czy akcesoria. Woreczki są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Mogą być także używane do przechowywania biżuterii w szufladzie czy ozdób (muszelek, kamieni, płatków kwiatów itp.).

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, skontaktuj się z nami poprzez nr. tel.: 801 55 3000* lub e-mail: poczta@rajapack.pl. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania opakowaniowe, dostosowane do specyfiki firmy.

*Koszt według taryfy operatora.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy