Wstążka, rafia, kokardy, sznurki… Czym ozdobić prezent?

3 min. lektura10 grudnia 2019

Zbliżają się święta – czas, kiedy obdarowujemy prezentami naszych bliskich, znajomych, a także pracowników i współpracowników. Sam prezent jest ważny, ale nie mniej niż odpowiednie opakowanie. Czym można je dodatkowo ozdobić? Wstążkami, rafią, kokardami, sznurkiem – wybór jest spory. Wszystkie potrzebne produkty znaleźć można w sklepie RAJA.

Efektowne opakowanie prezentu jest bardzo ważne. Dotyczy to zarówno upominków dla bliskich osób, ale także tych firmowych i biznesowych. By prezent był prezentem, musi być odpowiednio zapakowany i udekorowany. Nie wystarczy sam papier ozdobny czy pudełko. Warto dodać jakąś formę dekoracji, np. w postaci wstążki ozdobnej, rafii dekoracyjnej, ozdobnego sznurka czy kokardki. To niezbędne do pakowania elementy. Wszystkie tego typu dodatki dekoracyjne do prezentów są dostępne w sklepie RAJA. Wykonane są z solidnych materiałów, więc dobrze utrzymują się na opakowaniu i ciężko je przerwać. Kokardki i gwiazdki są wyposażone w proste, samoprzylepne mocowanie, dzięki czemu można je szybko przyczepić do pudełka czy papieru ozdobnego. Wszystkie produkty z tej kategorii są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wstążki ozdobne

Wstążka ozdobna to niezbędny dodatek do każdego prezentu i to zarówno tego zapakowanego w pudełko czy papier ozdobny. Dodaje ona prezentowi uroku i wygląda bardzo estetycznie. W sklepie można znaleźć tasiemki z subtelnym połyskiem w sześciu kolorach (białym, srebrnym, złotym, czerwonym, niebieskim i pomarańczowym). Wstążki są nie tylko ozdobą, są także funkcjonalne – zawiązują prezent, dodatkowo zabezpieczając pakunek. Na taką wstążkę można nakleić gwiazdki lub kokardki. Nie trzeba używać kleju, gdyż są samoprzylepne.

W ofercie RAJA dostępne są wstążki satynowe, wstążki ozdobne z rafii naturalnej, wstążki ozdobne błyszczące, wstążki ozdobne w gwiazdki, wstążki naturalne z rafii, wstążki z rafii metalizowanej, gwiazdki ozdobne błyszczące oraz kokardki z organzy (złote i srebrne).

Tego typu dodatki dekoracyjne można znaleźć tutaj.

Dyspensery do wstążek ozdobnych

Do wstążek ozdobnych przyda się dyspenser. Jest praktyczny i łatwy w użyciu. Jest wręcz niezbędny do optymalizacji pracy na stanowisku do pakowania. Ma zintegrowane narzędzie tnące. Jest kompatybilny z rolkami o średnicy 110 mm.

Rafia dekoracyjna

Rafia, inaczej nazywana palmą iglastą lub bambusową, to rodzaj rośliny z rodziny arekowatych. Często jest wykorzystywana we florystyce i do pakowania prezentów oraz ozdabiania. Jest to ekologiczny produkt, gdyż wykonany w 100% z włókien roślinnych. Rafia naturalna jest biodegradowalna w 100%. Jest sprzedawana w warkoczu o wadze 1 kg i długości 1300 mm.

W ofercie RAJA dostępne są także kokardki ozdobne z rafii. Są łatwe do stworzenia za pomocą specjalnego systemu „Stop&Lock”. Ich przymocowanie jest bardzo proste.

Sznurki ozdobne

Do ozdoby i zapakowania prezentu można użyć także ozdobnego sznurka. W ofercie RAJA są sznurki złote i srebrne, idealnie nadające się na przyjęcia. Są bardzo praktycznie, gdyż pozwalają na wiązanie węzłów dekoracyjnych, mocowanie do serwetek w celu stworzenia szykownej dekoracji stołu lub eleganckich paczek upominkowych.

Szeroki wybór ozdób do opakowań prezentowych, w tym wstążek ozdobnych, rafii dekoracyjnej, sznurków ozdobnych oraz kokardek i gwiazdek jest dostępny w sklepie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, skontaktuj się z nami poprzez nr. tel.: 801 55 3000* lub e-mail: poczta@rajapack.pl. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania opakowaniowe, dostosowane do specyfiki firmy.

*Koszt według taryfy operatora.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy