Worki i woreczki foliowe. Które wybrać dla Twojej firmy?

3 min. lektura13 czerwca 2018

Nikogo już nie powinien dziwić fakt, że sposób, w jaki wyeksponowany jest towar w sklepie i jak zapakowany trafia do transportu, jest równie ważnym aspektem co sam produkt. Opakowanie – torebka lub worek foliowy, to pierwsza rzecz, którą widzi klient. Należy więc zadbać, aby towar był estetycznie zapakowany, a zaintrygowany klient z pewnością zwróci na niego uwagę i po zakupie wróci po kolejny produkt. Warto więc poświęcić chwilę na lekturę naszego artykułu i zastanowić się, jakie torebki foliowe wybrać do swojej firmy.

Worki i torby foliowe niezbędne w każdej firmie

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju produkty oferuje twoja firma, powinny one być nie tylko ładnie, ale i bezpiecznie zapakowane. Estetyczne oraz wytrzymałe torby foliowe w różnych rozmiarach, są absolutnie niezbędne w każdej hurtowni, sklepie internetowym czy stacjonarnym. Porządkują zawartość przesyłki, zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu oraz – po prostu – dobrze wyglądają, co bezpośrednio przekłada się na wybory klientów i budowanie przewagi konkurencyjnej. Oferujemy szeroki wybór rozmaitych worków foliowych, od strunowych przez bąbelkowe po ochronne z pianki polietylenowej, które są niezastąpione w każdej działalności.

Rodzaje toreb foliowych

Jak najlepiej dobrać rodzaj opakowań do profilu prowadzonej działalności? Przede wszystkim należy się zastanowić, jaki rodzaj torebek foliowych będzie najwłaściwszy do oferowanych produktów. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i często wysyłasz rozmaite towary pocztą bądź kurierem, warto rozważyć woreczki piankowe lub wykonane z folii bąbelkowej. Są nie tylko estetyczne, ale też doskonale chronią zapakowane produkty przed ewentualnymi urazami mechanicznym, na które narażone są podczas transportu. Do drobnych elementów, jak podzespoły elektroniczne czy części zamienne, lub takich, które sprzedawane są na wagę – polecamy funkcjonalne woreczki strunowe z polem do opisu. Z łatwością zmieści się na nim specyfikacja lub gramatura towaru. W ofercie mamy także wyjątkowo wytrzymałe worki wykonane z grubszego polietylenu. Są one odporne na przebicia i przedarcia, co dodatkowo chroni towar.

Wymiary worków foliowych

Do pakowania, grupowania, przechowywania i ekspozycji – ile torebek, tyle zastosowań. Jak z łatwością dobrać właściwe rozmiary worków foliowych? Z pomocą przychodzi dostępna na naszej stronie wyszukiwarka! Wystarczy wpisać wymiary w milimetrach, a zaproponuje ona kilka różnych, spełniających kryteria opakowań z folii. Dzięki temu usprawnieniu podjęcie decyzji, którą torebkę wybrać, powinno zająć nie więcej niż kilka minut. Jeśli natomiast prowadzona działalność wymaga dużej różnorodności formatów opakowań – świetnym wyborem są przygotowane przez nas zestawy woreczków foliowych w kilku rozmiarach. W takim pakiecie znajduje się 1000 torebek w 5 najpopularniejszych wymiarach. Praktyczne rozwiązanie w każdej hurtowni i sklepie internetowym.

W czasach, gdy każdy, najdrobniejszy nawet, szczegół ma znaczenie i może decydować o zakupie, warto przyłożyć się do właściwej ekspozycji oferowanych towarów. Stawiając na estetyczne i bezpieczne opakowanie produktów, można liczyć na zaufanie i zadowolenie klientów oraz wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Źródło zdjęć: Rajapack

 

 

 

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy