Wiosenne porządki w biurze i magazynie

2 min. lektura 26 kwietnia 2019

Rozpoczynający się właśnie sezon wiosenny to idealnym moment na przeprowadzenie generalnych porządków w biurze i w magazynie. Korzystając z odpowiednich akcesoriów, możesz zrobić to szybko i skutecznie.

Pudła i kartony archiwizacyjne

Biurka w Twojej firmie toną w umowach, fakturach, urzędowej korespondencji i innych papierowych dokumentach? Rozwiązaniem tego problemu mogą być pudła i kartony archiwizacyjne. Umożliwiają one wygodne posegregowanie i bezpieczne magazynowanie firmowej dokumentacji.

Dostępne w naszym asortymencie kartony archiwizacyjne wykonane są z grubej, 5-warstwowej tektury, która skutecznie  zabezpiecza dokumenty przed przypadkowym pogięciem czy rozdarciem. Co ważne, zawartość kartonów archiwizacyjnych jest chroniona przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak kurz, wilgoć, niskie temperatury czy promienie słoneczne. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku starszych,nieużywanych archiwów, które często przechowywane są w niedostosowanych do tego celu pomieszczeniach gospodarczych.

Rozmiar kartonów archiwizacyjnych pozwalana umieszczenie w nich kilku segregatorów formatu A4. Z kolei pudła archiwizacyjne można wykorzystać do segregowania mniejszych partii dokumentów. Pudła i kartony pozwalają również na wygodne pogrupowanie dokumentacji – informację o ich zwartość można umieścić na pokrywie lub bocznej ścianie za pomocą markera.

Uniwersalne pudełka i pojemniki

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest również szeroki wybór pojemników, które można wykorzystać podczas porządkowania magazynów.

W asortymencie posiadamy pudełka wykonane z wytrzymałej tektury 3 – warstwowej, pokrytej papierem Kraft. Pudełka tego typu doskonale nadają się do przechowywania drobnych artykułów. Brak pokrywki umożliwia szybki dostęp do wnętrza pojemników i łatwą identyfikację ich zawartości.

Podczas wiosennych porządków w magazynach przydać się mogą również wytrzymałe pojemniki wykonane z nabłyszczanego polipropylenu. To tworzywo sztuczne jest odporne na zgniecenia, działanie tłuszczy i kwasów, bez uszczerbku znosi także zmiany temperatury od -20 °C do+40 °C.

Pojemniki można układać jeden na drugim, co pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są również przezroczyste pudełka z pokrywką i uchwytami ułatwiającymi przenoszenie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze opakowań, skontaktuj się z nami poprzez nr. tel.: 801 55 3000* lub e-mail: poczta@rajapack.pl. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania opakowaniowe, dostosowane do specyfiki firmy.

*Koszt według taryfy operatora.


Źródło zdjęcia wyróżniającego: unsplash.com/pixabay.com

Najpopularniejsze tematy