Rajapack nagrodzony w kategorii: innowacyjny produkt dla e-commerce!

2 min. lektura08 marca 2019

W dniach 5-7 marca 2019, w Ptak Warsaw Expo już po raz 4 odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań, Warsaw Pack.

Wydarzenie zostało podzielone na poszczególne obszary tematyczne: techniki pakowania, automatyki i robotyki, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, materiałów a także – po raz pierwszy, strefa e-commerce.

Stworzenie tej ostatniej jest bezpośrednią odpowiedzią na wyraźny wzrost przychodów z handlu on-line i dynamiczny rozwój tej branży, co będzie skutkować potrzebą zwiększonej automatyzacji procesów pakowania towarów i przesyłek.

Samo wydarzenie jest jednym z nielicznych w Polsce projektów handlowych, które promują m.in. rozwiązania i produkty dedykowane specjalnie dla branży e-commerce.

Podczas wieczoru wystawców, na którym wręczono nagrody w 13 kategoriach, Rajapack, lider w Europie w dziedzinie opakowań, został nagrodzony statuetką i dyplomem w kategorii: innowacyjny produkt dla e-commerce za produkt:  Karton zwrotny z automatycznym dnem i podwójnym paskiem samoprzylepnym.

To bezpieczne, wzmocnione podwójną warstwą kartonu opakowanie, które bez trudu wytrzyma obciążenie do 20 kg, jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem dla sektora e-commerce, ale także produktem w pełni ekologicznym – nadaje się do recyklingu.

Targi z roku na rok zyskują coraz większą popularność, przyciągając tłumy gości i wystawców, którzy doceniają możliwość dotarcia do najnowszych technologii i rozwiązań z ich sektora usług, co przekłada się na szybszy rozwój biznesu i niewątpliwe przewagi konkurencyjne. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze opakowań, skontaktuj się z nami poprzez nr. tel.: 801 55 3000* lub e-mail: poczta@rajapack.pl. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania opakowaniowe, dostosowane do specyfiki firmy.

*Koszt według taryfy operatora.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy