Jak pakować wino na prezent?

3 min. lektura07 grudnia 2018

Święta już coraz bliżej, a wraz z nimi wysyłanie upominków, na przykład do parterów biznesowych firmy. Butelka (lub kilka) dobrego wina to uniwersalny i bardzo praktyczny prezent, który będzie miłym uzupełnieniem świątecznych życzeń. Rajapack oferuje innowacyjne kartony do wysyłki wina oraz opakowania ozdobne, świetnie sprawdzające się przy takich i wielu innych okazjach.

Kartony do wysyłki wina

Szkło często tłucze się w transporcie, więc opakowanie, które dobrze chroni butelki z winem przed uszkodzeniem to kluczowa kwestia. Ponadto, karton powinien być nie tylko wytrzymały, ale posiadać szybkie i bezpieczne zamknięcie, być prosty w montażu oraz estetyczny. Rajapack ma w ofercie kartony na wino spełniające wszystkie te kryteria, w wersjach umożliwiających zapakowanie 1, 2, 6 lub nawet 12 butelek. Wszystkie kartony Rajapack są wytwarzane z wysokiej jakości tektury falistej i pokryte estetycznym, brązowym papierem kraft. W ofercie znajdują się kartony z przegrodami, w których butelki stoją pionowo, w wersji całkowicie przystosowanej do wysyłki kurierskiej (pokryte 5-warstwową tekturą o gramaturze przystosowanej do dużych obciążeń) oraz w wersji ekonomicznej, idealnej do przechowywania i ostrożniejszego transportu wina. Przy wysyłce 2 butelek, można też skorzystać z kartonów pocztowych, w których butelki leżą poziomo,również dostępnych w dwóch wersjach: standardowej oraz specjalnie wzmocnionej, bardzo wytrzymałej Rigibox.

Opakowania ozdobne na wino

Gdy podarkiem jest 1, 2 lub maksymalnie 3 butelki wina, warto skorzystać z bardziej estetycznych opakowań, co jest szczególnie ważne, jeśli wręcza się prezent osobiście. Produkty od Rajapack to również szeroki wybór opakowań ozdobnych na wino. W ofercie, oprócz zwykłych papierowych toreb można znaleźć torby na wino lakierowane na wysoki połysk,ozdobne, kolorowe opakowania papierowe lub z powlekanej tektury, a także wytrzymałe, papierowe torby z okienkiem i karteczką do podpisu. Ciekawym rozwiązaniem są też opakowania z okienkiem i rączką (w przypadku 2 lub 3 butelek).Szczególnie efektownie będzie wyglądać na przykład opakowanie na wino z powlekanej tektury w kolorze bordowym, ze stylowym efektem skóry jaszczurki. Gdy do wina chce się dodać coś jeszcze, praktycznym rozwiązaniem będzie z kolei głęboka walizka na wino, w którym zmieści się wypełnienie wraz z dodatkowymi drobiazgami, albo ozdobne, tekturowe walizki na wino wyposażone w rączkę.

Wyróżnij się detalem: ozdoba butelek i nadruk na kartonie do wysyłki wina

Kiedy kwestia estetyki jest szczególnie ważna, a w grę wchodzi wysyłka większej liczby butelek, warto pomyśleć o eleganckim wypełnieniu kartonu lub ozdobieniu pojedynczych butelek – na przykład poprzez wstążki, ozdobny bibuła, papier lub papier firmowy, albo dodatkowe torebki na każdą butelkę. Dobrym i prostym pomysłem może też okazać się spersonalizowanie kartonów. Rajapack oferuje możliwość wykonania indywidualnego nadruku na kartonach, na przykład zawierającego firmowe logo, motywy świąteczne i inne okolicznościowe wzory, życzenia i tym podobne.

Źródło zdjęcia wyróżniającego: unsplash.com/pixabay.com

 

 

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy