Kartony zwrotne i z automatycznym dnem

2 min. lektura12 marca 2018

W firmach, w których codziennie nadawane jest kilkaset, a czasem i kilka tysięcy paczek, do jednej z najważniejszych kwestii należy jak najkrótszy czas, w którym można zapakować przesyłkę. Do pełnej optymalizacji tego procesu, przydatne będą kartony zwrotne i z automatycznym dnem, które stanowią bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, a przy tym umożliwiają zaoszczędzenie czasu.

Kartony z automatycznym dnem – zalety

Zwrotne kartony tekturowe świetnie sprawdzają się do przechowywania i transportu różnego rodzaju przedmiotów, nawet tych delikatnych. Można w nie zapakować zarówno obrazy, książki, jak i niewielkich rozmiarów sprzęt RTV i AGD. Jakie są najważniejsze zalety tego rodzaju opakowań?

 • Błyskawiczny montaż – z łatwością można je złożyć w kilka sekund
 • Oszczędność czasu podczas pakowania
 • Wzmocnione dno – gwarancja nienaruszalności przesyłki
 • Większa trwałość w porównaniu do tradycyjnych opakowań
 • Brak podatności na odkształcenia
 • Wykonanie z wielowarstwowej tektury falistej – niezawodna ochrona kruchych i delikatnych przedmiotów

Kartony zwrotne to przede wszystkim oszczędność czasu, można je zmontować w kilka chwil, jedynie naciskając na boki. Bardzo ważna jest również możliwość bezpiecznego i szybkiego zamknięcia za pomocą taśmy klejącej. Z kolei niewątpliwą korzyścią dla osób, które otrzymają tego rodzaju przesyłkę, będzie wygoda otwierania – żeby dostać się do zawartości kartonu, nie trzeba sięgać po ostry przedmiot, wystarczy zerwać naklejony do tego celu ochronny pasek.

Rodzaje kartonów zwrotnych i z automatycznym dnem

Wśród dostępnych rodzajów kartonów, znalazły się zarówno egzemplarze wykonane z trzech, jak i pięciu warstw tektury. Dostępne są również modele z zamknięciem samoprzylepnym, ale i podwójnym paskiem klejącym. Jakie rodzaje kartonów z automatycznym dnem oraz kartonów zwrotnych są dostępne w sklepie Rajapack?

 • Z automatycznym dnem z tektury trzywarstwowej
 • Z automatycznym dnem z tektury pięciowarstwowej
 • Z automatycznym dnem z samoprzylepnym zamknięciem
 • Zwrotne, z automatycznym dnem i podwójnym paskiem samoprzylepnym

Duży wybór modeli, jak również różnych opcji wymiarowych pudełek, pozwoli dobrać optymalny rodzaj kartonu, w pełni dostosowany do rodzaju wysyłanych lub przechowywanych rzeczy.

Przeczytaj również:

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

   

  Najpopularniejsze tematy