Gdzie kupić foliowe koperty?

7min. lektura14/11/2022

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej bez odpowiednich materiałów operacyjnych byłoby wręcz niemożliwe. Chcesz dowiedzieć się, gdzie kupić foliowe koperty wysokiej jakości i dlaczego warto w nie zainwestować? W tym wpisie przedstawiamy kompleksowe informacje na ten temat.

Foliowe koperty – co je wyróżnia i jak są tworzone?

Foliowe koperty są wręcz niezbędnym wyposażeniem każdego magazynu wysyłkowego, a nawet niewielkich firm, działających na co dzień w branży e-commerce. To właśnie takie akcesoria, jak foliowe opakowania pozwalają na bezpieczną wysyłkę towarów – nawet drobnicowych. W ofercie sklepu internetowego Raja można znaleźć ponad 3000 produktów opakowaniowych, które dostarczamy nawet w 24 godziny od czasu złożenia zamówienia. Oferta opakowań kartonowych oraz foliowych kopert jest skierowana głównie do przedsiębiorców działających w różnych branżach na terenie całej Europy.

Wysyłka towarów drobnicowych, a nawet dokumentów, powinna odbywać się przede wszystkim w bezpiecznych opakowaniach, które ochronią zawartość przed oddziaływaniem wilgoci, zmiennych temperatur oraz ewentualnych uszkodzeń mechanicznych w wyniku upadku. Jeśli chodzi o wysyłkę naprawdę drobnych elementów, warto sprawdzić, jak sprawdzają się torebki foliowe w praktyce.

Foliowe koperty to wyroby, które tworzymy po to, aby zapewnić bezpieczną wysyłkę dokumentów, a także cennych przedmiotów. Jest wiele cech charakterystycznych, jakimi wyróżniają się nasze foliowe koperty, a mianowicie:

 • brak przezroczystości materiału – dzięki temu nikt nie będzie w stanie podejrzeć tego, co znajduje się w kopercie,
 • białe koperty wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów,
 • w 100% wodoodporna powierzchnia koperty, a także odporna na zaginanie i rozrywanie,
 • pasek samoklejący na powierzchni koperty – ułatwia jej zamykanie.

Nowoczesne i ekologiczne koperty kurierskie Raja są dostępne nawet w 9 wariantach. Wystarczy odpowiednio dopasować rozmiar koperty foliowej, aby wysłać w niej standardowe dokumenty lub towar – bezpośrednio do klienta. Decydując się na zakup produktów z tej kategorii w sklepie Raja, można mieć pewność, że wysyłane rzeczy dotrą do adresata w nienaruszonym stanie.

Co można wysłać w foliowych kopertach?

Koperty foliowe dostępne w ofercie sklepu Raja, występują w naprawdę wielu odmianach. Dzięki temu można wysyłać naprawdę towary i inne rzeczy bez ryzyka ich uszkodzenia. Towary, które doskonale nadają się do wysyłki w foliowych kopertach, to:

 • niewielka elektronika,
 • dokumenty, np. umowy, cenniki, ulotki,
 • gotówka,
 • akcesoria marketingowe.

Można śmiało powiedzieć, że w foliowych kopertach da się bezpiecznie wysłać praktycznie wszystko – nawet wysoce poufne dokumenty przedsiębiorstwa. Różne rozmiary kopert, odporny na uszkodzenia materiał ich wykonania oraz 100% wodoszczelności – tym właśnie wyróżniają się foliowe koperty Raja.

Jakie foliowe koperty są dostępne w Raja?

Jako przedsiębiorca działający w branży e-commerce i podobnych, na pewno zastanawiasz się, jak zapakować paczkę do wysyłki. To dość prosty proces, choć wymaga zastosowania odpowiednich opakowań. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kartony wielowarstwowe, lecz także foliowe koperty, które dodatkowo zapewniają dyskretną wysyłkę towarów. Kilka dostępnych wyrobów foliowych w naszej ofercie to:

 • foliopaki kurierskie – foliopaki kurierskie z polietylenu można kupić w kilku rozmiarach, dzięki czemu ich dopasowanie do wielkości wysyłanych rzeczy nie stanowi żadnego problemu;
 • koperty zwrotne z samoprzylepnym zamknięciem – te doskonale nadają się do wysyłki dokumentów, które muszą zostać podpisane przez kontrahenta, a następnie odesłane na adres firmowy. Zwrotne opakowanie umożliwia łatwiejsze dopełnienie tej procedury;
 • koperty kurierskie białe, poszerzane – wyróżniają się wytrzymałością, samoprzylepnym zamknięciem oraz zabezpieczeniem w postaci silikonowego poliestru metalizowanego, który jest w 100% antystatyczny. Można je kupić aż w 6 wariantach do wyboru, a wszystkie z dostępnych są w pełni nieprzezroczyste;
 • bezpieczne koperty SAFEBAG – te modele kopert wyposażone są w miejsca na daty i podpisy kurierskie, a także odrywane odcinki przewozowe. Są wykonane z aż 3-warstwowej folii polietylenowej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, termiczne oraz chemiczne;
 • standardowe koperty foliowe białe – dostępne w Raja aż w 9 wariantach, w 100% wodoodporne i odporne na rozrywanie. Można je zamykać przy pomocy dodatkowego paska samoklejącego.

Każdy, kto zastanawia się, gdzie kupić foliowe koperty, powinien przejrzeć ofertę Raja. Przez internet można zamówić ponad 3000 produktów, a w tym wiele odmian foliowych kopert wysokiej jakości, które są jednocześnie w pełni ekologicznym produktem. W Raja stawiamy na ochronę środowiska naturalnego, do czego zachęcamy także wielu naszych klientów biznesowych.

koperty-foliowe-kurierskie

Foliowe koperty – gdzie je kupić, aby nie żałować?

Przed złożeniem zamówienia na foliowe koperty, warto przejrzeć wszystkie dostępne sklepy oraz oferty dystrybutorów, aby znaleźć produkt najlepiej dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na jakość wykonania, lecz także proekologiczne podejście marki do produkcji opakowań tekturowych i kopert foliowych. Oczywiście w sieci można znaleźć wiele ofert sprzedaży takich materiałów operacyjnych.

Gdzie kupić foliowe koperty, które są tworzone z proekologicznym podejściem oraz zastosowaniem innowacyjnych technik wytwarzania? Przede wszystkim w Raja – gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów, co przekłada się na niezawodność foliowych kopert wysyłkowych.

Ile kosztują foliowe koperty Raja? To warto wiedzieć!

Finalne ceny, w jakich dostępne są foliowe koperty Raja, oscylują w granicy od niecałej złotówki do kilku złotych za sztukę. Największy wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim typ wybranej koperty foliowej, a także jej wielkość. Im większa i wytrzymalsza koperta, tym wyższa będzie jej finalna cena.

W Raja sprzedajemy koperty z folii polietylenowej w hurtowych ilościach. Można zamówić jednorazowo nawet kilka tysięcy sztuk, co będzie wystarczającym zapasem materiałów operacyjnych nawet dla największych firm wysyłkowych, działających w branży e-commerce. Decydując się na zakupy foliowych kopert w Raja, można przede wszystkim otrzymać wysokiej jakości, ekologiczny produkt, który pozwoli nie tylko na przyśpieszenie procesu pakowania towarów, lecz także ich idealne zabezpieczenie na czas tranzytu przez firmę kurierską.

W jakiej branży foliowe koperty mają najszersze zastosowanie?

Wiedząc już, gdzie kupić foliowe koperty, warto też dowiedzieć się nieco więcej na temat ich praktycznego zastosowania. Materiały operacyjne tego typu są najczęściej spotykane w branży:

 • logistycznej/transportowej,
 • przemysłowej,
 • e-commerce/handlu,
 • IT – często w przypadku produkcji elektroniki użytkowej stosuje się bezpieczne koperty do przechowywania drobnych podzespołów elektronicznych.

Foliowe koperty mogą być też stosowane przez instytucje państwowe, które wysyłają setki dokumentów dziennie, a te powinny być odpowiednio zabezpieczone na czas transportu do adresata.

Czy warto inwestować w foliowe koperty wysokiej jakości? Podsumowanie

Jest naprawdę mnóstwo powodów, dla jakich warto zainwestować w foliowe koperty, szczególnie na etapie prowadzenia prężnie rozwijającej się firmy wysyłkowo-handlowej. Zaopatrzenie w postaci foliowych materiałów operacyjnych wcale nie musi być dużym obciążeniem finansowym dla firmy, a jednocześnie pozwoli na:

 • bezpieczną wysyłkę towarów,
 • przyśpieszenie procesu pakowania produktów/dokumentów do wysyłki,
 • ograniczenie kosztów wysyłki – foliowe koperty występują w wielu rozmiarach, które łatwo dopasować do wielkości wysyłanego produktu.

Aby rozwinąć skrzydła jako przedsiębiorca i bezpiecznie wysyłać towary lub dokumenty, warto zainwestować w wysoce odporne foliowe koperty Raja!

Najpopularniejsze tematy