Wypełniacze do prezentów – pakuj pięknie i bezpiecznie

4 min. lektura17 listopada 2021

Wypełniacze do prezentów – pakuj pięknie i bezpiecznie.

Aby prezent wyglądał elegancko, oprócz samego opakowania warto zastosować także odpowiedni wypełniacz do prezentów, który ma nie tylko funkcję ozdobną, ale także ochronną. Jak wypełnić pudełko na prezent?

Dlaczego warto stosować wypełniacze do prezentów? Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim prezent wygląda ładniej – wypełniacz jest dopełnieniem samego opakowania i stanowi ozdobę. Poza tym ma funkcję ochronną – zabezpieczenia zawartość opakowania przed ewentualnym uszkodzeniem, zwłaszcza jeśli prezentem jest jakiś delikatny i kruchy przedmiot. W pudełku prezentowym z wypełniaczem dobrze wyglądają np. kosmetyki, akcesoria, bielizna, biżuteria. Świetnie sprawdza się w koszach prezentowych ze słodyczami, produktami delikatesowymi, przetworami itp. Czym wypełnić pudełko z prezentem?

Czym wypełnić pudełko na prezent?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów wypełniaczy do prezentów. Stosować można np. bibułę gładką w różnych kolorach, a także ekologiczny wypełniacz SizzlePak. Można także użyć innych materiałów, np. papieru pakowego, trocin, waty, chipsów styropianowych, ścinków materiału, jesiennych liści, mchu, siana, gałązek iglastych i innych według uznania i własnego pomysłu.

Papierowy wypełniacz do prezentów SizzlePak

Czym można wypełnić pudełko z prezentem? Może do tego posłużyć wypełniacz SizzlePak. Jest to ozdobny wypełniacz papierowy używany nie tylko do ozdoby, ale także do eleganckiej prezentacji produktów, a także ochrony w trakcie transportu (jest odporny na zgniatanie). Jest to produkt ekologiczny – wykonany prawie w całości z surowców wtórnych i przeznaczony do recyklingu (naturalny) lub z papieru kraft (kolorowy). Jest dostępny w 2 wersjach – naturalny, niebarwiony oraz kolorowy – w 7 intensywnych barwach. Jest to wypełniacz bardzo wydajny – po wyjęciu z opakowania zwiększa swoją objętość aż o 280%. Najczęściej używa się go do ozdoby koszy prezentowych z owocami, dekoracji świątecznych, szklanych wyrobów i prezentów firmowych.

Bibuła gładka

Bibuła gładka idealnie nadaje się do dekoracji i ozdabiania, także prezentów. Oczywiście można z niej robić także różnego rodzaju dekoracje. Jej zastosowanie jako wypełniacza do prezentów dodaje lekkości i subtelności. Idealnie sprawdza się w przypadku delikatnych przedmiotów. Jest wykonana z niezwykle trwałego i elastycznego papieru. Doskonale przylega do owijanych produktów i zabezpiecza je przed uszkodzeniami podczas transportu czy przechowywania. Jest bardzo miękka, więc nie powoduje zarysowań na delikatnych i kruchych powierzchniach. Nie brudzi, więc nie zostawia śladów na zapakowanych przedmiotach. Bibuła jest ekologiczna, nie zawiera chloru ani kwasu, więc nadaje się do recyklingu. Do wyboru jest kilka kolorów, a także bibuła biała i elegancka złota. Można ją kupić w arkuszach i rolkach.

Wypełniacze do prezentów czynią cuda

Nieważne czy prezent jest opakowany w pudełko, kosz prezentowy, papier czy zwykłą torebkę prezentową, wypełniacz można zastosować zawsze. Będzie miłym dla oka obdarowanego dodatkiem. Dzięki niemu zadowolenie z podarunku będzie jeszcze większe. Wypełniacze do prezentó1)w to niedrogi patent na ozdobienie opakowania oraz ochronę zawartości w sytuacji gdy prezent nie jest wręczany osobiście, lecz wysyłany. Wiele sklepów internetowych sprzedających kosmetyki, akcesoria, ubrania czy biżuterię wysyła przesyłki, używając ekologicznych wypełniaczy. Dzięki temu przesyłka prezentuje się pięknie i klient jest jeszcze bardziej usatysfakcjonowany – czuje jakby dostał prezent, który de facto sam sobie kupił. Ale miłe wrażenie pozostaje i jest duża szansa, że wróci do tego sklepu. Cóż, można powiedzieć, że wypełniacze do prezentów czynią cuda.

Najważniejsze jest jednak samo opakowanie prezentu, sam wypełniacz to jedynie dodatek. W ofercie RAJA dostępny jest szeroki wybór opakowań prezentowych (pudełek, torebek, koszy, woreczków itp.) a także niezbędnych akcesoriów do pakowania, takich jak wstążki, taśmy i rafie.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

     

    Najpopularniejsze tematy