Jak skutecznie chronić dokumenty w czasie transportu?

2min. lektura 24/12/2018

Zabezpieczenie dokumentów dołączanych do przesyłek (faktur, rachunków, listów przewozowych itp.) jest tak samo ważne, jak odpowiednie zapakowanie samej zawartości paczki.

Przylgi kurierskie to najlepszy sposób na ochronę wszelkiego rodzaju dokumentów dołączanych do przesyłek. To rozwiązanie, które nie tylko umożliwia bezpieczne dostarczenie dokumentów, ale też pozwala je szybko zidentyfikować, bez konieczności otwierania paczki.

Jakie rodzaje przylg kurierskich można znaleźć w ofercie Rajapack?

Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem, wielokrotnego otwierania

Kieszenie dostępne są w formie samoprzylepnej, zamykanej klapki, która jest skonstruowana w taki sposób, by było możliwe wielokrotne wkładanie i wyjmowanie dokumentów, bez ryzyka ich uszkodzenia. Co ważne, kieszenie są w stanie należycie zabezpieczyć umieszczoną w nich zawartość przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Kieszenie samoprzylepne Eco

Kieszenie samoprzylepne łatwo przyklejają się do wszystkich typów powierzchni. Dzięki przezroczystej folii, kieszenie umożliwiają szybką i łatwą identyfikację dokumentów, bez konieczności jej otwierania.

Kieszenie samoprzylepne Eco są wytrzymałe, a przy tym proste i szybkie w użyciu. To idealny sposób na bezbłędne oznaczenia paczek.

Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem na dokumenty 

Kieszeń samoprzylepna na dokumenty z nadrukiem, doskonale sprawdzi się do przechowywania dokumentów na przesyłkach. To rodzaj przylgi kurierskiej, który jest trwały oraz – co bardzo ważne – odporny na zniszczenia i czynniki zewnętrze.

Kieszeń bez problemów przykleja się do każdego rodzaju opakowania i umożliwia szybką identyfikację zawartości przesyłki, bez konieczności jej otwierania.

Kieszenie samoprzylepne na dokumenty Quicklist

Kieszenie samoprzylepne typu Quicklist to kieszenie, które wyposażone są z przodu w przezroczystą folię samoprzylepną, która umożliwia łatwą identyfikację dokumentów, z tyłu kieszeni znajduje się papier silikonowy chroniący zapewniający błyskawiczną aplikację.

To przylgi kurierskie, które są wytrzymałe i proste w obsłudze – w kilka chwil można je przykleić do paczki i umieścić w nich dokumenty.

Najpopularniejsze tematy