Grupa RAJA ogłasza podpisanie paneuropejskiego kontraktu z General Electric

2min. lektura 26/03/2019

Informacja Prasowa
Roissy, dn., 4.12.2018


Grupa RAJA podpisała paneuropejski kontrakt z General Electric Group, obejmujący wszystkie spółki General Electric, działające we wszystkich 18 krajach europejskich, w których działa Grupa RAJA.
Europejski lider w dystrybucji opakowań, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu dla firm jest obecnie jednym z 3 największych dostawców dla GE w Europie. Kontrakt ten wpisuje się w strategię RAJA, polegającej na wspieraniu głównych klientów w optymalizacji ich zakupów na poziomie międzynarodowym.


Ta trzyletnia umowa wzmacnia partnerstwo, które dwie wyżej wymienione grupy nawiązały już kilka lat temu. Od 1 czerwca 2018 roku, kontrakt zapewnia grupie GE dostęp do całej oferty firmy RAJA w Europie – ponad 10 000 produktów opakowaniowych i wyposażenia dla firm, z uwzględnieniem preferencyjnych warunków i korzystnych rozwiązań zakupowych dla e-biznesu.


Europejski zespół ds. Kluczowych Klientów firmy RAJA Group wraz z oddziałami lokalnymi, będzie koordynował wdrażanie tego partnerstwa, umożliwiając w ten sposób grupie GE wykorzystanie potencjału międzynarodowej grupy i zdolność reagowania lokalnej firmy.


„Cieszymy się z podpisania globalnego kontraktu z General Electric. W ten sposób będziemy mogli przyczynić się do rozwoju działalności grupy GE, głównie poprzez zapewnienie rozwiązań, odpowiednich do jej potrzeb w skali europejskiej”, powiedziała Danièle Kapel-Marcovici, Prezes i Dyrektor Generalny Grupy RAJA.


O Grupie RAJA
Grupa RAJA to europejski lider dystrybucji materiałów opakowaniowych oraz artykułów wyposażenia dla firm. Grupa obecna w 22 oddziałach w 18 krajach europejskich, oferuje największy w Europie wybór opakowań, a także kompletny asortyment do transportu, magazynowania, wyposażenia warsztatu, konserwacji, higieny, ochrony osobistej, materiałów biurowych, mebli i wyposażenia sklepów. W 2017 roku Grupa osiągnęła obroty w wysokości 561 mln Euro.


O General Electric
GE (NYSE: GE) jest największym przedsiębiorstwem przemysłowym, które przyczynia się do rozwoju cywilizacji, działając w obszarze takich branż, jak: energia, ochrona zdrowia i transport, stanowiących podstawy funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Łącząc światowej klasy inżynierię, oprogramowanie i analitykę, GE pomaga światu pracować wydajniej, pewniej i bezpieczniej. Każdy wynalazek jest efektem innowacyjnych rozwiązań, znajdujących zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Dzięki swoim pracownikom, usługom, nowoczesnym technologiom oraz prestiżowi GE osiąga świetne wyniki dla swoich klientów, posługując się językiem przemysłu. www.ge.com

Najpopularniejsze tematy