Pudełka, opakowania i taśmy z nadrukiem – wyróżnij swoją firmę

4min. lektura 11/08/2021

Pudełka, opakowania i taśmy z nadrukiem – wyróżnij swoją firmę.

Wyróżnienie sklepu internetowego na tle konkurencji jest bardzo ważne. Jak to zrobić? Między innymi poprzez wysyłanie towarów w spersonalizowanych opakowaniach. Zamówienie pudełek z nadrukiem i taśmy z logo jest naprawdę proste i szybkie.

Pudełka z logo i inne opakowania oraz taśmy pakowe z nadrukiem to konieczność, jeśli sklep internetowy chce wyróżniać się na rynku. Korzystanie ze spersonalizowanych opakowań jest elementem identyfikacji wizualnej marki. RAJA oferuje szeroki wybór opakowań z nadrukiem oraz taśm pakowych z logo, dzięki którym twoja firma będzie rozpoznawalna.

Dlaczego wyróżnienie firmy jest takie ważne?

Przesyłki wysyłane w personalizowanym opakowaniu są widoczne i rozpoznawalne wśród klientów. Oczywiście takie obrandowanie powinno być jak najbardziej estetyczne i dopasowane do charakteru działalności i sprzedawanych produktów.

Personalizowane opakowania po pierwsze stanowią dodatkową reklamę dla firmy, a po drugie sprawiają, że klienci mają większe zaufanie do sklepu, które może zaowocować w przyszłości większym zaangażowaniem – np. polecaniem sklepu znajomym. Opakowania kartonowe z nadrukiem są estetyczne i powodują, że odbiorca tak zapakowanej paczki ma wrażenie, że sklep dba o klienta, skoro zwraca uwagę na detale. A skoro dba o opakowanie, to zapewne również poważnie podchodzi do obsługi klienta – m.in. zwrotów, reklamacji i obsługi przedsprzedażowej.

Warto podkreślić, że zamówienie takich personalizowanych opakowań i akcesoriów to nie jest duży wydatek. Jest to koszt, który będzie miał realne przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Czym jest identyfikacja wizualna marki?

Jest to narzędzie, które służy kreowaniu wizerunku danej marki lub firmy na rynku i w sieci. Składają się na nią symbole i zachowania stosowane w celu powstania spójnej identyfikacji mającej na celu wyróżnienie się na tle innych konkurencyjnych marek. Elementami identyfikacji wizualnej są: logo i logotyp, kolorystyka, font, wystrój wnętrz i wygląd budynków, wygląd produktów i opakowań, szata graficzna materiałów promocyjnych. Wszystkie te składowe są zawarte w tzw. podstawowej księdze znaku (księdze identyfikacji).

Opracowanie i używanie spójnej identyfikacji wizualnej ma na celu nie tylko generować wzrost sprzedaży, ale także stworzyć silną i rozpoznawalną na rynku markę, która będzie pozytywnie kojarzyła się dotychczasowym klientom i potencjalnym klientom.

Jakie opakowania można spersonalizować?

W sklepie RAJA można zamówić kilka rodzajów personalizowanych opakowań z nadrukiem i niezbędnych akcesoriów. Są to:

  • kartony z nadrukiem
  • taśmy pakowe z nadrukiem
  • taśmy spinające z nadrukiem
  • torby prezentowe i opakowania ozdobne z logo
  • worki foliowe z nadrukiem
  • torby foliowe z nadrukiem
  • koperty z nadrukiem
  • kieszenie samoprzylepne z logo
  • wysyłkowe etykiety z nadrukiem.
  • a nawet drewniane skrzynki z logo.

Jak zamówić opakowania z nadrukiem?

Bardzo prosto. Wystarczy wejść na stronę www.rajapack.pl i skorzystać z usługi RAJAPRINT. Pozwala ona na stworzenie kompletnego projektu taśmy pakowej spójnej z identyfikacją wizualną marki. Klient ma możliwość samodzielnego dopasowania każdego elementu taśmy z nadrukiem, tj. rozmiaru, koloru oraz sposobu przedstawienia firmowego logotypu czy jakiegoś hasła. Do wyboru jest ponad 70 kombinacji różnych parametrów taśm. Można zaprojektować także taśmy okolicznościowe lub dla klientów. Dodatkowo gotowy wzór można zapisać.

Z kolei, aby spersonalizować kartony i pudełka, należy wysłać zapytanie na adres specjalne@rajapack.pl. Sklep zajmuje się całym procesem od początku do końca i realizuje projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta. Istnieje możliwość wydrukowania logo lub hasła na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie opakowania.

Można zamówić także torby z nadrukiem, korzystając z ponad 200 kombinacji. Wycena odbywa się w ciągu 24-48 godzin. Aby spersonalizować torebki i woreczki foliowe, koperty i kieszenie samoprzylepne czy etykiety wysyłkowe lub skrzynie, należy wysłać zapytanie ofertowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Najpopularniejsze tematy