22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Taśmy papierowe podgumowane

Taśmy papierowe podgumowane


Innowacyjne taśmy pogumiane to materiały operacyjne, które powinny być podstawowym wyposażeniem każdego magazynu zajmującego się wysyłką towarów. Dlaczego? To produkt, który nadaje się do zabezpieczania ciężkich kartonów wykonanych z różnych rodzajów tektury. Z użyciem taśmy papierowej podgumianej dokładnie zabezpieczysz otwory w paczkach, a także wzmocnisz podłoże kartonu, np. podczas wysyłki ciężkich lub ponadgabarytowych przedmiotów.

Taśmy podgumiane – kiedy i dlaczego warto je mieć w swojej firmie?


Taśmy papierowe podgumowane RAJA znajdują zastosowanie w różnych branżach: handlowej, przemysłowej, spożywczej, produkcyjnej, a nawet transportowej. Wszędzie tam, gdzie przydatne jest mocne połączenie opakowań tekturowych, możesz wykorzystać z powodzeniem taśmy podgumiane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje cecha odnosząca się do wytrzymałości taśmy papierowej podgumowanej. Dlaczego? Otóż topowe modele gwarantują wytrzymałość do wagi przesyłki na poziomie nawet 80 kilogramów. Są także odporne na wilgoć oraz zmienne temperatury, co gwarantuje bezpieczeństwo przewozu nawet dla przesyłek międzynarodowych.

U nas możesz zamówić taśmy podgumiane standardowe oraz zbrojone – wedle zapotrzebowania przedsiębiorstwa. Do sprawnego i trwałego zabezpieczania ciężkich kartonów z tektury falistej prawdopodobnie nie znajdziesz na rynku lepszego materiału – taśmy papierowe podgumowane będą najrozsądniejszym wyborem. Warto nadmienić, że nasze materiały klejące możesz używać bez akcesoriów lub z użyciem dyspensera: ręcznego i elektronicznego.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa