22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
rajaPrint

Opakowania z własnym nadrukiem

Chcesz spersonalizować taśmę, torbę lub karton? Z Rajapack to łatwe i szybkie!

Taśmy z nadrukiem firmowym

Ponad 70 kombinacji różnych parametrów taśm, aby umożliwić Ci właściwy wybór. Wybierz rodzaj, kolor i wymiary taśmy.

Kartony z logo i pudełka z nadrukiem

Spersonalizowane kartony i pudełka o określonych wymiarach i cechach. Prześlij zapytanie, nasi specjaliści zajmą się wszystkim od początku do końca, zrealizują projekt zgodnie z Twoimi wskazówkami. Wydrukuj swoje logo i wiadomość na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie opakowania. Przekształć swoje produkty w medium komunikacyjne: większa widoczność Twojej marki i większa satysfakcja klienta!

Torby prezentowe z nadrukiem, opakowania ozdobne z logo

Ponad 200 kombinacji toreb z indywidualnym nadrukiem, aby wyróżnić Twoją markę i produkty. Wycena w 24/48 h

Worki i torby foliowe z nadrukiem

Konfekcjonuj i chroń produkty, a przy okazji popraw widoczność swojej marki poprzez personalizację torebek i woreczków foliowych. Raja oferuje szeroki wybór torebek i woreczków foliowych (również ekologicznych) do pakowania, przechowywania i zabezpieczania wszelkiego rodzaju produktów.

Kieszenie samoprzylepne i koperty z nadrukiem

Koperty i kieszenie samoprzylepne z nadrukiem i dostosowane do wymiarów twoich produktów, zarówno małych, jak i nieporęcznych. Promuj i wzmacniaj swoją markę dzięki indywidualnym nadrukom na kopertach i kieszeniach samoprzylepnych.

Wysyłkowe etykiety z logo

Dodaj swoje logo i spersonalizuj etykiety samoprzylepne, wysyłkowe itp. Spersonalizuj swoją wiadomość i wybierz potrzebne wymiary. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim od początku do końca, zrealizują projekt zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Taśmy spinające, skrzynie z nadrukiem

Taśmy spinające i drewniane skrzynki - oferta dostosowana do twoich potrzeb. Wymiary, kolory, nadruki z logo… wszystko jest możliwe i możemy to dla Ciebie zrobić! Nasze spersonalizowane i szyte na miarę drewniane skrzynki zapewniają doskonałą ochronę ciężkich produktów oraz pozwalają na szybką identyfikację i rozpowszechnianie marki na większą skalę. Taśma spinająca z nadrukiem umożliwia zamykanie skrzynek, grupowanie produktów lub łączenie produktów przy jednoczesnym promowaniu marki.

Opakowania z personalizowanym nadrukiem własnym


Szukasz sposobu, aby wyróżnić się na tle konkurencji? Czy wiesz, że możesz to zrobić za sprawą spersonalizowanych, unikalnych opakowań z nadrukiem, które wykona dla Ciebie Rajapack? Ogromny wybór możliwości powoduje, że bez trudu dopasujesz konkretne rozwiązania w dziedzinie opakowań do potrzeb swojego biznesu. Torebki z nadrukiem, ale także małe i duże opakowania z nadrukiem – to wszystko zostało stworzone po to, aby jak najlepiej służyć Twojej firmie. Dzięki temu, że są wykonane porządnie, wiele zniosą podczas transportu, gwarantując, że towar dotrze w jednym kawałku i nienaruszonym stanie. Opakowania z nadrukiem stanowią podstawę działalności w branży e-commerce. Są niezbędnym wyposażeniem centrów logistycznych, hurtowni, magazynów czy sklepów wysyłkowych. Pudełka z nadrukiem charakteryzują się też wysoką estetyką wykonania, trwałością i solidnością.


Własny nadruk na opakowaniu to możliwość dowolnej personalizacji produktu


Nowoczesne techniki druku umożliwiają pełną personalizację towaru – tak aby jak najlepiej spełniał cele marketingowe na rzecz Twojej firmy. W reklamie rządzi zasada: „wyróżnij się albo zgiń”. Dlatego też nie ignoruj możliwości, jakie dają nowoczesne metody reklamowania swojej marki na opakowaniach kartonowych. Otwierasz sklep internetowy, pracownię artystyczną, centrum spedycyjne, hurtownię, a może sprzedajesz rękodzieło? W każdej z tych sytuacji potrzebne Ci będą trwałe, mocne i odporne opakowania kartonowe. Dzięki nim rozreklamujesz swoją działalność i staniesz się bardziej rozpoznawalny na rynku. Będziesz też pewien, że Twoje produkty są odpowiednio chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem, wilgocią i wstrząsami. Pewność i spokój, jaką dają solidnie wykonane opakowania kartonowe sprawią, że będziesz mógł w sposób aktywny planować rozwój swojego biznesu na większą skalę. Zaopatrz się w kartony różnych rozmiarów, które będą w pełni odpowiadać wielkości sprzedawanych przez Ciebie produktów.