22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Koperty kartonowe

Koperty kartonowe


Potrzebujesz produktu, który zabezpieczy Twoją przesyłkę podczas transportu? A może szukasz idealnego opakowania, dzięki któremu przechowasz wartościowe dokumenty, które muszą znaleźć się w archiwum? Bez względu na Twoją odpowiedź, rozwiązanie znajdziesz w sklepie internetowym RAJA!

Koperty kartonowe i koperty z papieru dostępne w RAJA


Koperty kartonowe i koperty z papieru dostępne na stronie internetowej zapewniają bezpieczną wysyłkę i skuteczną ochronę w niskiej cenie. Przykładem mogą być koperty ochronne Rajamail. Ze względu na swoją budowę są idealne do wysyłki płaskich przedmiotów oraz kalendarzy, książek i płyt CD. Co więcej, specjalna grubość kartonu (4 cm) daje gwarancję bezpieczeństwa wysyłanych przedmiotów. Z kolei koperty Suprawell są doskonałe do wysyłki książek, zdjęć, jak i broszur. Proponowane koperty kartonowe są nie tylko produktem ochronnym, lecz także ekologicznym. Wykonane zostały w 100% z włókna drewnianego. Ich istotnym elementem jest samoprzylepne zamknięcie, które gwarantuje szybkie i sprawne pakowanie bez konieczności używania kleju. Koperty kartonowe doskonale nadadzą się wysyłki rozmaitych przedmiotów, zapewniając estetyczną wysyłkę i bezpieczny transport.

Szeroki wybór opakowań kopert kartonowych


Koperty z papieru wyprodukowane zostały ze wzmocnionych włókien, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Poszczególne produkty do pakowania dostępne są w klasycznym kolorze szarym oraz nieco bardziej eleganckim – białym. Dopasuj koperty do potrzeb Twojej firmy i wykorzystaj możliwość szybkiego zakupu.

7 prod.
Sortuj: Trafność: największa