(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
53
Kontynuuj zakupy

Opakowanie kartonowe – pudełka

PUDEŁKA, OPAKOWANIA TEKTUROWE I KARTONOWE

Potrzebujesz opakowań kartonowych, które usprawnią przenoszenie i przechowywanie przedmiotów? A może szukasz rozwiązania, które zapewni Ci pewny transport towaru bezpośrednio do domu klienta? Wszystko, co potrzebne do bezpiecznego pakowania różnego rodzajów produktów znajdziesz w RAJA! W naszych magazynach dostępne są opakowania kartonowe z tektury falistej, niezbędne do wysyłki dowolnych przedmiotów o niestandardowych rozmiarach: począwszy od długich lub płaskich kartonów, przez tekturowe opakowania na wino, aż po kartonowe kontenery paletowe i owijki na książki.

Opakowania kartonowe dostępne w RAJA


Dostępne w sklepie internetowym RAJA opakowania tekturowe wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i doskonale chronią swoją zawartość. Do ich produkcji został użyty najwyższej jakości karton, dzięki czemu pudełka kartonowe sprawdzają się niemal w każdej sytuacji. Wśród dostępnych produktów można znaleźć tekturę falistą, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i sztywnością – jest bardziej odporna na nacisk, uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne niż standardowa tektura lita. Ponadto proponowane przez nas opakowania tekturowe doskonale znoszą niekorzystne warunki pogodowe – są odporne na wilgoć oraz wahania temperatury. Wszystkie te cechy sprawiają, że opakowania tekturowe doskonale chronią przesyłane towary i zabezpieczają je przed przypadkowym uszkodzeniem.

Opakowania tekturowe i opakowania kartonowe


Opakowania kartonowe to produkty stworzone z myślą o wysyłce pocztowej i kurierskiej. Sprawdzą się jako niezbędne wyposażenie sklepów internetowych, które dziennie wysyłają dziesiątki paczek. Opakowania tekturowe fasonowe, nazywane też pocztowymi, sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Wytrzymała, trójwarstwowa tektura, a także klapy wewnętrzne to elementy, które zapewniają stabilność przewożonego artykułu. W ofercie mamy także specjalne kartony do pakowania i wysyłki książek opakowania kartonowe do pakowania i wysyłki książek oraz tekturowe owijki na książki. Ich ergonomiczna konstrukcja pozwala dopasować pudełko do rozmiarów przedmiotu o wysokości od 1 do 6 cm. Wśród dostępnych propozycji możesz wybrać opakowania tekturowe z otwieranym wiekiem, podzielonym na cztery części. To klasyczne rozwiązanie, które pozwala na zamknięcie pokrywy przy pomocy taśmy klejącej. Dodatkowo przygotowaliśmy propozycję usprawniającą proces przygotowywania przesyłki. Wybrane opakowania kartonowe wzbogacone są specjalnie przygotowaną taśmą, dzięki której za pomocą jednego ruchu w kilka sekund zakleisz pudełko.

Opakowania do przechowywania i transportu towarów


Opakowania kartonowe to nie wszystko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, do propozycji RAJA dołączyliśmy opakowania drewniane wykonane z ultralekkiej sklejki. Taki rodzaj tworzywa gwarantuje wysoką odporność na wilgoć oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Produkt dostępny jest w sprzedaży na sztuki, dlatego jego zakup nie musi wiązać się z koniecznością złożenia hurtowego zamówienia. Opakowania kartonowe, opakowania tekturowe i pozostałe propozycje przygotowane na naszej stronie internetowej stworzone zostały z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i przedsiębiorcach oraz właścicielach sklepów i firm.

188 prod.

Selector box PL

Znajdź odpowiedni rozmiar kartonu

Spośród ponad 550 dostępnych rozmiarów!

Podaj wymiary wewnętrzne kartonu:
(Długość x Szerokość x Wysokość)