22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Pianka polietylenowa ochronna

Pianka polietylenowa ochronna, pianka zabezpieczająca, pianka ochronna


Ochrona delikatnych powierzchni to bardzo ważne zadanie wielu akcesoriów z branży opakowaniowej. Szczególną rolą odznaczają się materiały zabezpieczające i wypełniacze z pianki PE, np. pianka polietylenowa ochronna. Wszystkie produkty tego typu wyróżniają się wyjątkową miękkością i wytrzymałością. Stanowią doskonałą ochronę wnętrza paczek przed zarysowaniem. Co warto wiedzieć o piankach zabezpieczających z polietylenu?

Czym charakteryzuje się pianka polietylenowa ochronna?


Pianka polietylenowa ochronna ma wiele wyjątkowych właściwości, które determinują jej wysoki wkład w pakowanie wyrobów delikatnych, wymagających szczególnej ochrony. Przede wszystkim jest bezwonna i bezpyłowa. Nie wchodzi w interakcję z innymi materiałami. Chroni opakowane wnętrze przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, odgnieceniami. Jest całkowicie neutralna dla lakieru. Pianka zabezpieczająca z PE cechuje się elastycznością (nawet w ekstremalnych warunkach, do -60 stopni Celsjusza), wytrzymałością, niepalnością, niską wagą, odpornością na promieniowanie UV, antystatycznością.

Zastosowanie pianki ochronnej z PE – nie tylko do pakowania


Wodoodporna pianka polietylenowa sprawdzi się w różnych branżach. Wykorzystywana jest nie tylko w branży opakowaniowej czy transportowej, ale też przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym, meblarskim, szklarskim. Taka pianka zabezpieczająca może stanowić podkład izolacyjny np. pod podłogi, ciężkie meble, panele ścienne, a nawet – to zaskakujące – ściany budynków.

Pianka ochronna z PE w RAJA


Pianka polietylenowa ochrona to jedno z akcesoriów, których nie brakuje w RAJA. W ofercie sklepu znajduje się pianka antystatyczna w arkuszu lub rolce bez perforacji, a także pianka z perforacją (w kartonie z podajnikiem). Zainteresowani mogą także sięgnąć po charakterystyczne arkusze z pianki (przydatne do oddzielania przedmiotów, umieszczonych wewnątrz opakowań) czy antystatyczne woreczki z pianki (do zapakowania mniejszych rzeczy).

Co warto wiedzieć o niektórych piankach ochronnych z oferty RAJA? Arkusze z pianki PE stanowią gotowe do użycia, przycięte arkusze mocnej, elastycznej, lekkiej i wytrzymałej folii piankowej. Produkty są odporne na ścieranie oraz zadrapania. Za ich pośrednictwem da się także owijać szkło czy polerowane drewno. W RAJA istnieje także możliwość zakupu folii piankowej w rolce – do ucinania. Pianka zabezpieczająca ma niemal identyczne cechy co arkusze z PE. Wyróżnia się białym wykończeniem, które nadaje jej czysty, estetyczny wygląd.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa