(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
-39%
WYPRZEDAŻ
Niedostępny

Woreczki strunowe 50 mikronów RAJA Eco - wyprzedaż

(w 2 wariantach)
Dostawa w 24h

Od86,96 zł  z VAT
52,95 zł  z VAT

za paczkę

zobacz wszystkie ceny

Cechy woreczków strunowych

  • Szeroki wybór formatów do segregacji wielu różnych artykułów, takich jak: części mechaniczne, klucze, kable i przewody elektryczne, itp.
  • Łatwe strunowe otwieranie i zamykanie.
  • Woreczek strunowy zabezpiecza produkty przed kurzem.
  • Praktyczny, z otworem do zawieszenia.
  • Produkowane z odpornego na rozrywanie polietylenu.
  • Sprzedawany w paczkach po 1000 sztuk. Cena za paczkę.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Najbardziej ekonomiczny woreczek strunowy!


Woreczki strunowe Raja Eco

Praktyczne woreczki strunowe, niezastąpione w sklepach oferujących drobne produkty i akcesoria, takich jak: punkty z elektryką i elektroniką, sklep z artykułami metalowymi, częściami do elektronarzędzi, wyrobami pasmanteryjnymi, ale też punkty dorabiania kluczy itp. Wysoka jakość wykonania sprawia, że możliwe jest wielokrotne otwieranie i zamykanie woreczków – bez ryzyka ich łatwego rozerwania. Zamknięcie strunowe chroni zawartość przed wysypaniem, kurzem i wilgocią. Niewielki otwór pozwala posegregować produkty w konkretne kategorie i zawiesić na standzie reklamowym na terenie sklepu.

Woreczki strunowe – zastosowanie i właściwości

Woreczki strunowe Raja Eco zostały wykonane z odpornego polietylenu. Niewielka waga, praktyczność, łatwa dostępność i niska cena czynią z nich akcesoria wyjątkowo wszechstronne i uniwersalne, nadające się do wielu różnych zastosowań. Woreczki strunowe świetnie sprawdzają się jako elementy niezbędne do konfekcjonowania drobnych produktów, części używanych na co dzień w warsztacie samochodowym, na placu budowy, branży wykończeniowej, w krawiectwie i dziewiarstwie. Woreczki znajdują też zastosowanie w gospodarstwach domowych, ułatwiając utrzymanie porządku w guzikach, śrubkach czy kołkach rozporowych. Łatwe w użyciu zamknięcie strunowe wielokrotnego zastosowania sprzyja sięganiu po nie w codziennych sytuacjach.

PL-raja-quality

PL-picto-productivity