Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb

W zależności od rodzaju działalności i produktów, metod wysyłki oraz możliwości magazynowych, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejszą ofertę, aby pomóc Ci:

  • Każdego dnia zaoszczędzić czas na pakowaniu produktów
  • Zmniejszyć koszty wysyłki
  • Chronić Twoje paczki i ograniczyć zwroty od klientów

Chcesz złożyć zamówienie lub zapytać o wycenę?

Nasi doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem telefonu 22 112 11 00. Jeśli wolisz zakupy przez Internet zapraszamy na https://www.rajapack.pl, gdzie znajdziesz pełną gamę artykułów opakowaniowych.

Potrzebujesz informacji dotyczących naszych produktów?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych produktów oraz dopasują najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 112 11 00 lub drogą mailową poczta@rajapack.pl.

Zamawiasz produkty w dużych ilościach?

Uzyskasz dodatkowe korzyści w RAJA:

  • Indywidualna oferta: profesjonalne doradztwo w zakresie opakowań, dostosowane do Twoich potrzeb. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie Cię odwiedzą, aby przeanalizować Twoje potrzeby i dobrać rozwiązania dopasowane do Twojej działalności.
  • Preferencyjne warunki: zaoszczędź dzięki indywidualnym cennikom negocjowanych w oparciu o roczne wolumeny opakowań.
  • Spersonalizowane usługi: szybkie wyceny, zbiorcze faktury miesięczne, dedykowany opiekun handlowy, opakowania na miarę i z nadrukiem.
  • Ceny specjalne: jeśli Twoja firma posiada kilka oddziałów, każdy z nich może korzystać z preferencyjnych cen opartych na globalnej ilości zakupionych produktów.
  • Oszczędność powierzchni magazynowej: dostarczymy produkty w 24 h do każdego oddziału Twojej firmy, dzięki temu nie musisz niczego magazynować.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 112 11 01 lub poprzez e-mail sprzedaz@rajapack.pl