Kim jesteśmy ?

RAJAPACK - TWÓJ KOMPLEKSOWY DOSTAWCA OPAKOWAŃ

Bernard de Paauw - Director General de RAJAPACK S.A.

Szanowny Kliencie!

dla RAJAPACK to Twój komfort i satysfakcja z zakupów są najważniejsze. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Ci największy wybór opakowań w konkurencyjnych cenach. W tej edycji katalogu powiększyliśmy nasz asortyment między innymi o nowe opakowania ozdobne: torby, opakowania na wino, papier i bibułę do pakowania prezentów czy akcesoria ozdobne, co czyni tę ofertę unikalną i niezwykle atrakcyjną.

Opakowania dostępne od ręki!

Posiadamy ponad 2200 produktów w magazynie dostępnych w każdej chwili. Dla Twojej wygody dostarczymy przesyłki już na następny dzień roboczy, a jeśli jeszcze bardziej zależy Ci na czasie, proponujemy nowe usługi: dostawę do godziny 12:00 lub nawet w sobotę! Zamawiając u nas masz pewność że produkt, którego potrzebujesz, będzie dostarczony na czas.

Łatwy wybór rozmiaru opakowania!

Wśród najszerszej w Polsce oferty standardowych kartonów czy worków, z pewnością znajdziesz te, których poszukujesz: odkryj, jak wybrać rozmiary kartonów i worków na rajapack.pl korzystając z naszych innowacyjnych wyszukiwarek BOXSELECTOR i BAGSELECTOR. Wystarczy wprowadzić wymagane rozmiary, żeby znaleźć najlepiej dopasowany produkt!

Kompleksowe doradztwo!

Ceną też nie musisz się martwić: niezależnie od potrzebnych ilości – od pojedynczych sztuk do całych palet – zawsze dostaniesz najlepszą cenę, z atrakcyjnymi rabatami ilościowymi. A jeżeli potrzebujesz naprawdę dużych ilości opakowań skontaktuj się z nami, żeby otrzymać spersonalizowaną ofertę i korzystać z większych rabatów cenowych, niż te proponowane w katalogu. Zadzwoń pod numer 801 55 3000*: nasi specjaliści udzielą Ci eksperckiej pomocy w doborze idealnych opakowań! Dziękujemy za zaufanie!

Signature
Jarosław Kamiński - Dyrektor Zarządzający